2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من پستاتو خوندم  پسر منم به همه چیزایی که دخترت آلرژی داشته آلرژی داره  توروخدا اگ ...

سلام عزیزم بستگی داره هر بچه ای یه جوره. همه آلرژی ها باهم تموم نمیشه . مثلا برای ما آلرژی به لبنیات تقریبا دو سالگی کمتر شد آلرژی به تخم مرغ تقریبا ۴ سالگی آلرژی به گندم دو سالگی آلرژی به کاکائو ۴ یا ۵ سالگی ..... بستگی به شدت آلرژی و رعایت کردنش داره بعضیام هستن یک سالکی کلا همه آلرژی هاشون تموم میشه . بعضیام آلرژی ندارن در مقایسه با بچه های ما انگاری الکیه یک ماه آلرژی دارن و ۶ ماهگی خوب میشن . 

سلام عزیزم بستگی داره هر بچه ای یه جوره. همه آلرژی ها باهم تموم نمیشه . مثلا برای ما آلرژی به لبنیات ...

عزیزم الان بچه ات قد و وزنش خوبه؟ من خیلی نگرانم که بچه تا ۳ سالگی مثلا تخم مرغ و آجیل نخوره 

عزیزم الان بچه ات قد و وزنش خوبه؟ من خیلی نگرانم که بچه تا ۳ سالگی مثلا تخم مرغ و آجیل نخوره 

اگه منظورت در مقایسه با بچه های دیگس که بله وزنش کمه. کاملا طبیعیه .ولی برای خودش وزنش خیلی هم خوبه به نسبت خودش . این بچه ها آلرژی دارن دیگه وزنشون نگرانی نداره .مگه همه چی به وزنه. مهم اینه که حالشون خوبه. حالا آجیل که چیز خاصی نیست مگه چقدر قرار بوده بهش آجیل بدی که باهاش چاق بشه . نگران نباش وزن بچه تا یکسالگی مثلا مهمه بعدش اصلا به چشم نمیاد همه بچه ها مثل هم میشن. وزن گیری که فقط به تخم مرغ و آجیل نیست. چیزای دیگه بهش بده . مهم اینه که بچه غذاشو کامل بخوره و تعداد وعده هاش کامل باشه شما هر وعده هم اگه نون و ماست بدی به بچه وقتی کامل بخوره و در طول روز زیاد بخوره وزن میگیره . این تجربه منه .برای وزن گیری فقط باید بخوری اصلا مهم نیس چی بخوری اگه هدفت وزن گیریه فقط. برای ویتامین ها هم اگه نگرانی مولتی ویتامین و آهن خوب بگیر و سر وقت بهش بده . 

2738
سلام عزیزم بستگی داره هر بچه ای یه جوره. همه آلرژی ها باهم تموم نمیشه . مثلا برای ما آلرژی به لبنیات ...

سلام عزیزم،خوب هستین،ببخشید من میخواستم راجع به دخترم که شش ماهشه و مشکوک به آلرژی بپرسم ازتون،دخترم اوایل شیر خودمو می‌خورد ولی چون رفلاکس شدید داشت وقتی شیرم کم شد دیگه ول کرد سینمو،و شیر خشکی شد تا یه دو ماهی خوب بود ولی از ماه پیش رفلاکسش شدید شد و یه دوره ای در حد دو سه روز اسهال شد،بعد الان تازگی شبا خیلی بی قرار میشه و دو سه بار تا حالا کهیر زده،خواستم بپرسم بچه ی شما علائمش چی بود وقتی حساسیت داشت،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید منو

سلام عزیزم،خوب هستین،ببخشید من میخواستم راجع به دخترم که شش ماهشه و مشکوک به آلرژی بپرسم ازتون،دخترم ...

سلام عزیزم . تمام علائم رو داشت تو تاپیک های مختلف گفتم . به متخصص آلرژی کودکان مراجعه کنید.شیرخشک مخصوص باید استفاده کنید اگرم شیر خودتون رو میخوره خودتون باید شدیدا پرهیز داشته باشید. راهش فقط همینه .

سلام عزیزم . تمام علائم رو داشت تو تاپیک های مختلف گفتم . به متخصص آلرژی کودکان مراجعه کنید.شیرخشک م ...

ببخشید بعد شما چه شیرخشکی میدادین بهش؟ من متخصص گوارش بردم،آلرژی هم بردم،هیچ کدوم از شیرهای رژیمی نساخته بهش،نمیدونم چیکار کنم دیگه چه شیری بدم،شیرخودمو تا سه ماه می‌خورد بعد که شیرم کم شد و شیشه خورد دیگه کلا ول کرد سینه مو با دوشیدن تا چهار ماه رسوندم ولی بعد خشک شد،مرسی از راهنماییتون