2733
2739

گلم دوازده روزشه 

یکم تلاش کن بخوره 

حیفه شیرت رو بده بخوره

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم دوازده روزشه  یکم تلاش کن بخوره  حیفه شیرت رو بده بخوره

هرکاری میکنم نمیگیره پرستار تو بیمازستان بهش شیرخشک داد اونموقع شیر نداشتم الان دگ نمیگیره هلاک میشه از بس گریه میکنه و من شیر خشکش نمیدم ولی بازم سینمو نمیگیره دگ ۱۲روز تلاش کردم چجوری آخه

هرکاری میکنم نمیگیره پرستار تو بیمازستان بهش شیرخشک داد اونموقع شیر نداشتم الان دگ نمیگیره هلاک میشه ...

بهش شیشه نده 

یک سری سر شیشه ها هست مال سینه ی مادره ، من خودم امتحان نکردم 

ولی از همین نینی سایت شنیدم مفید بوده براشون 

شیرخشک چرا دادن ؟؟🤕🤕

همه ی خانوم ها بعد از تولد بچه شون شیر ندارن 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
2738
بهش شیشه نده  یک سری سر شیشه ها هست مال سینه ی مادره ، من خودم امتحان نکردم  ولی از همین ...

واقعا از پرستار بیمارستان بعیده

تا بچه سینه نخوره که شیر زیاد نمیشه

من دلشکسته با این فکر خسته دلم تنگته.....

یک سری قرص ها هست داروخونه ها بگی میدن 

من خودم نخریدم 

برای خشک شدن شیر هست 

ولی بازم اصرار کن روی سینه گرفتن بچه ات 

هنوز کوچیکه ، میگیره ان شاالله

واقعا از پرستار بیمارستان بعیده تا بچه سینه نخوره که شیر زیاد نمیشه

اره والا 

خب مشخصه زن تازه زایمان کرده شیر نداره 

اینا منتظرن بچه که دنیا اومد ، از سینه ی مادر مثل ابشار شیر بیاد 🤭😁😁