2737
2739
عنوان

روز پدر پول بدیم زشته ؟

85 بازدید | 10 پست

پارسال ی پیراهن خریدم همون شب مادرشوهرم زنگ زدن بیر عوض کن ی چیز دیگه بخر 

منم نرفتم بعد دیدم کادو تولد داده ب برادرش 

امسال چیزی نگرفتم 

گذاشتم ب عهده شوهرم

گف پول میدم

بزار هرکاری میخواد بکنه

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو دیگ 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
2740

منم حوصله ندارم برم بیرون چیزی بخرم ولی از یه طرفم نمی دونم چرا به مرد پول بدم خجالت میکشم😕

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟