2733
2734
عنوان

شما جای من بودین چیکار میکردین ؟

226 بازدید | 33 پست

روز مادر امسال منو همسرم گل و کادو گرفتیم شام رفتیم خونشون برای تبریک ، چند وقت بعدش همسرم با مادرش صحبت کرد که میخواد برای تولد من طلا بگیره (همسرم تازه کارشو شروع کرده و خرج ما با پدرش بود) مامانشم گفت باشه با هم میریم میگیریم تولدم که شد شوهرم با گل و کیک و یه ست لباس اومد خونه (مامان بابای خودمم بودن) با قیافه ناراحت گفت واسه کادو که زنگ زده برن بگیرن گفته ما هیچ پولی نمیدیم نمیخواد بخری از این به بعدم که سرکار میری خرجتون با خودت (تازه سربازیش تموم شده بود و سرکار رفته بود حتی الانم حقوقشو نگرفته!!) شوهرمم با پس اندازش برام تولد گرفت … خیلیم ناراحت و شرمنده شد چون قول داده بود

اینم بگم مامان باباش مریض شدن چند روز قبل تولد من و اصلا 

نیومدن تولدم که ما مریض نشیم اما هیچ زنگی هم نزدن

فقط مادرشوهرم بهم پیام داد و تبریک گفت کادو هم برام نگرفتن …. من واسه روز پدر با این رفتاری که کردن چیکار کنم ؟ میشه راهنماییم کنین ؟ بلد نیستم …. بریم خونشون ؟ زنگ بزنم ؟ یا اصلا هیچ کاری نکنم

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کاش از همین اول پرروشون نکنی توقعاتشون بیشتر میشه وباید جوابگو باشی

متوجه نشدم یعنی چی ؟

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
زنگ بزن تبریک بگو

همسرم فکر کنم میخواد بره خونشون یه شیرینی چیزی بگیره ببره من نرم بگم مریض شدم ؟ 

یه تبریک خشک وخالی واز این به بعد از هیچ کس انتظار نداشته باش سعی کن اندازه ی توان شوهرت توقع داشته ...

سعی میکنم از تجربه تون استفاده کنم

انتظار ندارم اولین بار بود بهم تبریک نگفتن

این دو سه ساله همیشه برام کادو گرفتن و تبریک …

2738
همسرم فکر کنم میخواد بره خونشون یه شیرینی چیزی بگیره ببره من نرم بگم مریض شدم ؟ 

ن اشکال نداره به رسم احترام برو. درکل زیاد ب کسی دیگه رو نده سنگین برو بیا .ن حرف طعنه دار بزن ن چیزی مثل قبل باش

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
ن اشکال نداره به رسم احترام برو. درکل زیاد ب کسی دیگه رو نده سنگین برو بیا .ن حرف طعنه دار بزن ن چیز ...

مگه چیکار کردم که رو دادم ؟ ببخشید سوال میکنم بی تجربه ام

نه کلا اهل طعنه نیستم به هیچ عنوان

اخه پدرشوهرم حتی زنگ نزد بهم تبریک بگه

کادو که هیچ که اونجوری گفتن به شوهرم ….

من برم تبریک بگم ؟ 

سعی میکنم از تجربه تون استفاده کنم انتظار ندارم اولین بار بود بهم تبریک نگفتن این دو سه ساله همیشه ...

خب یه امسال نتونستن بنده خداها 

در ضمن از پدرشوهرت ب هیچ وجه انتظار کمک مالی نداشته باش وظیفه ش نیست شما و همسرت باید ب استقلال مالی برسید هرچند کم باشه

سعی کن با همون درآمد فعلی همسرت زندگی کنی زندگی رو خودتون باید بسازید

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
متوجه نشدم یعنی چی ؟

گلم‌من ۱۸ ساله دارم همه چیزو تجربه میکنم‌مادر ۴تا بچم،از اول انقد براشون کارای رنگارنگ کردم واحترامشونو داشتم وبهشون رسیدم دیدم شد وظیفه، کمکم زندگی خودمو درست کردم ومشکلات زندگی خودمو رسیدگی کردم همه ازم توقعات بیجا داشتن که من عوض شدم یا بی محلی میکنم درصورتی که منم زندگی خودمو داشتم،

نیکی که از حد بگذرد نادان خیال بدکند

هیچوقت هم تو نی نی سایت راجب شوهر و خونوادش تاپیک نزن و راهنمایی نخواه اکثر خانما بی محلی و قهر و...پیشنهاد میکنن که ممکنه اوضاع رو بدتر کنه 

خودت بزرگ شدی متاهلی ببین عقل خودت چی میگه

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
سعی میکنم از تجربه تون استفاده کنم انتظار ندارم اولین بار بود بهم تبریک نگفتن این دو سه ساله همیشه ...

حالا که دختر خوبی بودی و بهت برنخورد بخند عزیزم 😊فقط سعی کن به شوهرت از همه ی آدم های دوروبرت نزدیک تر باشی والسلام خانواده ی شوهر هم هیچ وقت خانواده خود آدم نمی شه بهشون احترام بگذار وسنگین و متین رفتار کن  

2706