2733
2734
عنوان

خونه یک خوابه

281 بازدید | 27 پست

مامانایی که خونتون 1خوابه هست چکار کردین واسه اتاق بچه و وسایلاش؟ من خیلی برنامه ها داشتم واسه اتاق نی نی ولی الان شرایط طوری هست که خونمون یک خوابه است و سرویس خواب خودمو زدم توش... کلافه میشم وقتی بهش فکر میکنم

وسیله اضافه نگیر. ایشالا رفتین خونه بزرگ‌تر اتاق جدا می چینی.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خونه مال خودته بیخیال باش تا بچه بزرگ شه عوضش میکنی 

تهرانی؟؟

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2731

۶ ماه اینجوری بودم تا خونم اماده شه پرده زدم وسط اتاق تختامون و سرویس خواب خودم جا شد مال دخترم کمد و دراورش جا نشد. فقط پرده بود دیگه . سخت بود قشنگم نیست . روابطمونم بیرون از اتاق بود . تا ۶ ماه کوفتی تموم شد

منم خونم یه خوابه. تا وقتی نوزاده که تخت کنار مادربراش بگیر کنارتخت خودتون باید باشه دیگه وسایل اضافم نگیر ایشالا زودتر برید جای بزرگتر منم همینجور. پسرم الان 2ونیم سالشه و واقعا جام کوچیکه

وسیله اضافه نگیر. ایشالا رفتین خونه بزرگ‌تر اتاق جدا می چینی.

آخه همیشه دوست داشتم واسه اتاقش کاغذدیواری عروسکی بزنم با تخت و کمد و وسیله های قشنگ... ولی الان خیلی تو ذوقم خورده

2740
مجبوری کشو های اضافه خودت جمع کنی بذاری انباری  یه تخت کودک بخر بذار کنار تخت خودتون

آخه وسیله های خودم خیلی زیادن... نمیتونم از دراورام کم کنم... پس وسیله های اون چی میشه

آخه همیشه دوست داشتم واسه اتاقش کاغذدیواری عروسکی بزنم با تخت و کمد و وسیله های قشنگ... ولی الان خیل ...

ایشالا خونه بزرگتر رفتین همه این کارا رو میکنی. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
اگه خونه مال خودته بیخیال باش تا بچه بزرگ شه عوضش میکنی  تهرانی؟؟

آره تهرانم... نه هنوز ولی اگه خدا بخواد و پولمون جور بشه میخوایم بخریمش... خیلی تو ذوقم خورده که بچه اتاق نداره

آره تهرانم... نه هنوز ولی اگه خدا بخواد و پولمون جور بشه میخوایم بخریمش... خیلی تو ذوقم خورده که بچه ...

بیخیال حالا ما که اتاق بچه هم مستقله اوایل مجبوریم بچه رو بیاریم پیش خودمون

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
۶ ماه اینجوری بودم تا خونم اماده شه پرده زدم وسط اتاق تختامون و سرویس خواب خودم جا شد مال دخترم کمد ...

وای خیلی سخته واقعا.... پرده که نمیشه آخه... دارم به پارتیشن فکر میکنم که اونم زیاد حالب نیس