2737
2739

ن اصلا دیر نیس

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

نه به این فکر کن که این کارو نکنی ۳۰ سالگی حسرت میخوری چرا نکردم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چندسال طول کشید؟ چجوری گرفت میشه توضیح بدی

رفت مدرسه بزرگسالان

مدرسه بزرگسالان هم که میدونی سر کلاس حاضر نباشی مشکلی نیست مستمرا رو ۲۰ میدن فقط برای امتحان های نوبت باید بری حضوری امتحان بدی. 

عزیزم من ۳۳ سالگی رفتم فوق نگران نباش از هر سنی شروع کنی مهم اینکه خواستی و ادامه بده فوقش چند سال میری دیپلم و بلافاصله لیسانس بگیر ولی اگر میخوای شاغل بشی مهمه که چه رشته ای بخونی وقتت هدر نره

عزیزم من ۳۳ سالگی رفتم فوق نگران نباش از هر سنی شروع کنی مهم اینکه خواستی و ادامه بده فوقش چند سال م ...

من از بچگی به پرستاری علاقه داشتم هرکاری رفتم بازم دلم توپرستاری بود به نظرت میشه؟

2706