2733
2739
تا یه نفر تاپیک می زنه که با خانواده شوهرش مشکل داره سریع می گن : اصلا" ارتباط نداشته باش . خونشون نرو. رفتی کار نکن. جوابشون رو بده.
به خدا من به عنوان کسی که سابقه 15 سال زندگی مشترک رو دارم می گم که اصلا" این کارها درست نیست. من بهشون همیشه احترام می گذارم . هم به مادرشوهر و هم به همه خانوادشون. هیچ وقت هم از این کارم پشیمون نبودم. خونه هر کدومشون هم که برم در حد توانم کار می کنم. برای اسباب کشی ، چیدن جهاز و حتی خدای نکرده مریضیشون همیشه بودم. مادر شوهرم که مهمون داره از خریدش تا آشپزی اش و همه رو براش انجام می دم. به خدا همین که میگه خدا رحمت کنه پدرت رو برام دنیا ارزش داره.
هیچ وقت کسی از محبت کردن پشیمون نمیشه. مطمئن باشید هر دستی که آدم بده همون دست رو پس می گیره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای اینکه همه مثه هم نیستتن. شاید شما خوش شانس بودین که یه مادر شوهر داری که حتی اگه کاری واست نمیکنه حداقل ازت تشکر میکنه بابت کارات یا اینکه بهت بی احترامی نمیکنه. ولی فکر کن اگه در جواب خوبیات بدی بهت میکردن و میبخشیدی و باز تکرار میشد وبار تکرار میشد بازم ادامه میدادی؟

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که

منتظــــر گذشتنش هســتیم.
2740

دلاویز 67

1392/9/27 11:53 ق.ظ

حتما خانواده شوهرت خوبن گیره ادم بد نیفتادی

اگه میهفمیدی من گیره کیا افتادم شک میکردی چرا تا الان چرا طلاق نگرفتی یعنی تا این اعجوبه ان
http://mudernkala.blogfa.com/ فروشگاه لوازم خانگی اجناس آکبند http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=25918&ChatDate=6-9-1392&PostID=51134057#51134057
عزیزم وقتى کسی میاد اینجا و از بقیه نظر میخواد همین میشه دیگه. بقیه که مشاور میستن . هر کسی هم بر اثر تجربه زندگى خودش و ادمهاى دور و برش نظر میده. من نه هیچوقت وارد اینجور مباحث میشم نه نظر میدم. کسی که واقعا مشکل داره باید از یه راه بهتر حلش کنه
فرشته قشنگ زندگیمون "آوینا" 15 دى زندکى ما رو زیباتر کرد. خدایا مراقبش باش
پریسا جان من احترام گذاشتم وکوچیک شدم. خوبی کردم و بدی د یدم. به خاطر جواب ندادن به خودم وخانوادم توهین شد... تازه بعدش گفته بودن باید بیاد عذر خواهی کنه چون کوچیکتره؟؟؟ عذر خواهی بابت اینکه به کل خونوادم توهین کردن و فقط اشک ریختم

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که

منتظــــر گذشتنش هســتیم.
درسته. ما نه مشاور هستیم و نه روانشناس. ولی هیچ مشاوری هم توصیه نمی کنه به بی احترامی و به حاضر جوابی . اگه کسی مشکل داره با احترام می ره و میاد و نهایتا" رفت و آمد رو کم می کنه . نه اینکه تشویق به بی احترامی کنند