2737
2739

دوست عزیز میدونی مشکل تو چیه؟

مشکلت دوست نشدن با کسی نیست

مختاری دوست بشی یا نشی. فرهنگ ادما فرق داره مسلما.نه همه باید سنتی ازدواج کنن. نه با دوستی. هر کس باید شرایط خودشو بسنجه.

مشکلت اینه که فکر میکنی هر کی دوست میشه خرابه یا هر پسری میاد دوست بشه زامبیه و همه قراره زگیل تناسلی بگیرن. مشکلت این تعصب و RIGID بودنته.مطمئن باش از بیرون اگر به خودت نگاه کنی متوجه میشی این مساله چه بازتاب منفی تو رفتارات داره که خودت متوجه نیستی.

هر وقت یاد گرفتید که ادما، فرهنگ های متنفاوتی دارن و هر کس فرهنگش شبیه شما نیست، زامبی نیست، یه قدم به بزرگ شدن نزدیک شدید.

تا وقتی انقدر کودک و انقدر متعصبید، زندگی رو به کام خودتون و دیگران زهر میکنید

دقیقا ادم باید به فرهنگ بقیه احترام بزارع🤌🙂

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما از کجا میدونی اینجور فکر میکنع؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740

به کی داری میگی؟؟؟

سایتی که تو یه تاپیک ۸۰ درصد ممبراس به سلیقه و عقیده ی من توهین کردن؟؟؟

هر وقت فهمیدید به عقاید هم احترام بذارید اونوقت اسم خودتون رو بذارید انسان!

با افتخار#فمنیست هستم..

اره منم بدم میاد .

خب  خیلی ادما هم‌نسبت به ازوواج سنتی فکرایی دارن ایا باید به زبون بیارن ؟

من خودم بخوام از معایب ازدواج سنتی و تحت نظر پدرو مادرو نامزدی قبل عقد و.دوران عقد بگم خوبه ؟ نه :( 

هر کس نظری داره و محیطی که توش بزرگ شده

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

برات متاسفم

منظور ایشون این بود تن به دوستی های هرزه نمی‌دم 

اول منظور رو درک کن بعد انتقاد!

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
به کی داری میگی؟؟؟ سایتی که تو یه تاپیک ۸۰ درصد ممبراس به سلیقه و عقیده ی من توهین کردن؟؟؟ هر وقت ...

علاقه و عقیدت چی بود؟

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2706