2737
2739
عنوان

بغل شوهرم

2488 بازدید | 35 پست

دور پیش بعد از ۸ سال ناباروری و دو باز انتقال جنین بی بی چکم بعد انتقال مثبت شد انگار دنیارو بهمون دادن امروز صبح روز یازدهم و که پایان روز دهم بود دکتر ازمایش برام نوشت ،جواب ازمایش بتام ۱۵ بود دکتر گفت مشکوک ،چون زود ازمایش دادی ولی از حد نرمال عددش پایینه ،یعنی اگه پایین ۱۰ منفی بخواییم بگیم مال من ۱۵ بود وقتی برگشتیم خونه کلی بغل شوهرم گریه کردم دلم براش سوخت خیلی امید داشت ،الان هر ده دقیقه یه بار میاد منو چک میکنه داغون شدم حس میکنم دارم خفه میشم،ازمایش بعدیم سه شنبه ست لطفا برام دعا کنید منظر یه معجزه از طرف خدام

یعنی یه روز منم مامان میشم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زوود رفتي عزيزم 

انشاءالله مثبته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

خیلی داغون شدم😭چقدر دلم خو ش بود به اون بی بی چکای لعنتی ،میگفتم تو این هشت سال حتی یه بارم مثبت نشد پس حتما دیگه مامان شدم،حتما لیاقتشو ندارم،حتما این آرزو برام زیادیه 🥲

یعنی یه روز منم مامان میشم  

برات صلوات فرستادم انشاالله درست شه 

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
2706