2737
2734
عنوان

خانمای باردار بیایید

252 بازدید | 10 پست

سلام مامانا 

من امروز رفتم تو ۳۱هفته 

رفتم حموم داشتم تو حموم رو میشستم خم شدم رو بچم رو شکمم خم شدم الان میترسم چیزیش نشده باشه قدیمیا میگن دست وپاش یا سرش له میشه خم بشی 

کسی ایجور بوده تو بارداریش خم شده باشه بچش صحیح وسالم بدنیا اومده باشه ؟تورو خدا بهم بگید کسی ایجور بوده 

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
نه عزیزم، این چ حرفیه، اتفاقی نمیوفته، ولی دیگ از این کارا نکن

استرس گرفتدم 

شماهم بارداری؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسورس نداشته باش، بله منم باردارم ولی حالا کلی راه دارم به شما برسم، من هفته ۱۲ ام ولی میدونم چیزی ...

الهی ماه سومی هنوز😍😍😍

میگم یعنی دست وسر بچه له نمیشه ؟؟؟

سلام عزیزم بسلامتی بچت دنیا اومد؟؟ چطوری

سلام دوست قشنگم خوبی؟اره ۳ماهشه دخترم😍

شما چی کوچولوت چن وقتشه؟دختر بود یا پسر؟

2740
سلام دوست قشنگم خوبی؟اره ۳ماهشه دخترم😍 شما چی کوچولوت چن وقتشه؟دختر بود یا پسر؟

مرسی عزیزدلم خدا حفظش کنه ان شاءالله 

من یه دخمل ۳سالونیمه دارم و یه پسر ۳ونیم ماهه دوستم

💞خدایا هزاران بار شکر💞
مرسی عزیزدلم خدا حفظش کنه ان شاءالله  من یه دخمل ۳سالونیمه دارم و یه پسر ۳ونیم ماهه دوستم

بچه هامون تقریبا هم سنن من دخترم سه ماهشه 

خدا برات نگهش داره عزیزم💖