2737
2739
پیجت بالا نمیاد یا میخوای بسازی از دوباره؟؟؟

میخوام بسازم اما نمیشه حتی با شماره هم میزنم نمیشه با لبتابم میزنم نمیشه با گوشیم میزنم نمیشه با یه ایمیل دیگه میزنم نمیشه کلافه سشدم از ظهررررررررررر

مایه خوشدلی انجاست که دلدار انجاست   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام بسازم اما نمیشه حتی با شماره هم میزنم نمیشه با لبتابم میزنم نمیشه با گوشیم میزنم نمیشه با یه ...

از یه شماره ی دیگه ببین منم همین مشکلو داشتم از شماره ی بابام استفاده کردم

بین خودمون بمونه !دنیا با تو انتهای قصه قشنگیه که قشنگیاش بی انتهاست 😉🤭
2731
با شماره مامانمم زدم نمیشه    

پیج ساختی نشد؟؟؟اسم فیک بزن بعد کم کم با اسم خودت فعالیت کن مامانت یه دونه پیج داره دوتا داشت خوب میشد 

پیج ساختی نشد؟؟؟اسم فیک بزن بعد کم کم با اسم خودت فعالیت کن مامانت یه دونه پیج داره دوتا داشت خوب می ...

نشد  نه یه پیج دارم خودم میخواستم یه پیج باشه کسی ندونه منم  فعلا که نشد حالا چن وقت دیگ بار امتحان میکنم

نشد   نه یه پیج دارم خودم میخواستم یه پیج باشه کسی ندونه منم   فعلا که نشد حالا چن وقت د ...

افرین فعلا دست نگهدار اینستا خیلی پاچه ی آدمو میگیره هزارتا پیج زدم نابود کرد🥴🥴🥴

2738
افرین فعلا دست نگهدار اینستا خیلی پاچه ی آدمو میگیره هزارتا پیج زدم نابود کرد🥴🥴🥴

اره نمیدونم چیشده کاربراش زیاد شدن گمونم

اره نمیدونم چیشده کاربراش زیاد شدن گمونم

سختگیر شده من با شماره بابام دارم فعالیت میکنم الان ۶۷تا فالو دارم ۳۱۲تا پیجو تا دیروز فالو داشتم صدو خورده ایشو آنفالو کردم باید ریز ریز فعالیت کنی البته منم ریسک کردم دیگه زیاد آنفالو کردم باید مث ادم فعالیت کنی نه ربات😐😑