2737
2739

چ سریالیه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با آتوسا با هم هستن

از کجا سریع عاشق شدن ما نفهمیدیم ...جمشید عاشق زری بود ک

بچرخ و بچرخون🤕مارو دنیا تا گیج بره اخر ما سرامون 😔امروز ک هرجوری گذشت🤏🥺 رفت چی فردارو خواب دیدی بـرامون💔یه وقتا یجوری بشه حالت که از خودتو دنیا بشی بیزار🧷
انقدر خانواده دار نشون میداد جمشید و.......از ان نترس که های و هوی (رضا)دارد،از ان بترس که سر به تو ...

پول دار که شد این جوری شدا دیگه،حالا اگه بی پول بود تا ابد قربونش میرفت 

در سرم دختر پیری عصبی می‌رقصد،شهر بر روی سر من عربی می‌رقصد،این جهان با همه دغدغه هایش امشب،روی یک جمجمه یک وجبی میرقصدکاربر سابق تخمهآفتابگردان
اونجا هم نشون میده اگر واسه زنشون بمیرن بازم اعتمادی نیست ب مردا

دقیقا

بچرخ و بچرخون🤕مارو دنیا تا گیج بره اخر ما سرامون 😔امروز ک هرجوری گذشت🤏🥺 رفت چی فردارو خواب دیدی بـرامون💔یه وقتا یجوری بشه حالت که از خودتو دنیا بشی بیزار🧷
2740
آتوسا فتنه بود به نظرم،هعی چسباند خودش و بهش

حسم میگ نقشه دارع واس جمشید

اونجایی ک تتلو میگ: من ازت خیلی توقع داشتم و خیلی عقب موندی ازم اوج غمع..🥀💔ینی میگ ببین ت تنها کسی بودی ک باورت داشتم..! ت دیگ نباید خراب میکردی..!:)🖤   چالش حرف ناشناس👇                                                  https://harfeto.timefriend.net/16522491909894

اون حاجیه چرا به دختره سکه میداد؟

در سرم دختر پیری عصبی می‌رقصد،شهر بر روی سر من عربی می‌رقصد،این جهان با همه دغدغه هایش امشب،روی یک جمجمه یک وجبی میرقصدکاربر سابق تخمهآفتابگردان
2706