2703
2553

برم ببینم 🚶

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ایناک انقدحالاعاشق همم بودن💔

اونجایی ک تتلو میگ: من ازت خیلی توقع داشتم و خیلی عقب موندی ازم اوج غمع..🥀💔ینی میگ ببین ت تنها کسی بودی ک باورت داشتم..! ت دیگ نباید خراب میکردی..!:)🖤   چالش حرف ناشناس👇                                                  https://harfeto.timefriend.net/16522491909894

چی کار کرد؟من تا اون جا دیدم که گاوداري رو خریده و اون حاجیه به دختره سکه میده

در سرم دختر پیری عصبی می‌رقصد،شهر بر روی سر من عربی می‌رقصد،این جهان با همه دغدغه هایش امشب،روی یک جمجمه یک وجبی میرقصدکاربر سابق تخمهآفتابگردان
2714
با آتوسا با هم هستن

ما امشب تا قسمتی که قراره دختره بره گاوداری برا کار نگاه کردیم

بقیشو دانلود نکردیم.یعنی باهم رفیقن؟

حیف زری اینجا نیست وگرنه نمیذاشتیم از حقش بگذره😅

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
دیگه خیانت اینقدر زیاد شده تو فیلم ها راجبش راحت مطرح میکنن🚶‍♀️ ما از کجا آدم متعهد پیدا کنیم

انقدر خانواده دار نشون میداد جمشید و.......از ان نترس که های و هوی (رضا)دارد،از ان بترس که سر به تو دارد(جمشید)

2706