2733
2739
عنوان

بچه ها ریه ام درگیر شده بیاین

284 بازدید | 19 پست

امیکرون دارم ریه ام درگیر شده خیلی سرفه میکنم دکتر امپول سرم زد گفت باز هفته دیگ بیا

کسی تجربه داشته؟؟؟چیکار کنم

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خواهرم من پسرم اول هرکامنت میگم

اصلا نگران نباش خانواده من هم این هفته گرفتن،سرم آمپول 

استراحت و مایعات حتما کمک میکنه به بهبودیتون ولی اگه احساس تنگی نفس پیدا کردید یا دیدید حاله خوبی ندارید به پزشک مراجعه کنید،اصلا نترسید چیزی نیست ولی رعایت کنید سلامت باشید

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983
علائمتون چی بود؟ منم امیکرون دارم

همه چی تو دهنم طعم گوه میده هیچی طعمی جز تلخی منگی احساس نمیکنم انگار منگ شده دهنم خشکه سرفه سوزش شدید گلو سردرد تب لرز

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷

منم اومیکرون دارم خیلی درد دارههههه مخصوصا بدن درد خیلی زیاده من روز سوممه سرفه هام تازه شروع شده

مـبرا صدام کن دلبندم /  بله پروفایل خودمم :>    ‌                                                                                                                     معذرت ک به هیچی اهمیت نمیدم 🌊💙