2737
2739
اشاره کنن،نباید واست مهم باشه.

مگه میشه مهم نباشه به هر حال حس بدی به آدم دست میده

البته قصبه برا چند سال قبله نه تازگیا 

بالا هم گفتم من هنوزم تنها میرم کافه و برام به طور کلی مهم نیست 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لابد خوراکی پر پیمون سفارش دادی گفتن وای اینو چ تنها ب خودش میرسه😂من و خواهرمم تو فست فود سعادت ابا ...

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
به سلامتی خوش بگذزه گلم

ممنون عزیزم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2728
منم تنهایی اصن روم نمیشه احساس میکنم همه بهم نگاه میکنن 

وقتی کسی رو نداری باید تنهایی بری.مردم بیکارن تو رو نگاه کنن.بعدشم نگاه کنن مشکل خودشونه.واسه دل خودت باش.من قبلا تنهایی میرفتم فست فودی ولی دیگه خیلی وقته نمیرم

2740

منم یبار باید یه کتابی تموم میکردم صدای خونه زیاد بود نمیشد رفتم کافه ۲ ساعت نشستم کلی خوراکی خوشمزه خوردم و کتاب نموم کردم . تنهایی رودخونه هم زیاد رفتم قبلش میرفتم آبمیوع میگرفنم 

چی بگم ؟؟؟؟ 
من چندبار پنکیک خوردم اصلا حال نکرذم باهاش ذاعقه ها متفاوته کیک خیس باحاله چیز کیکم بد نیست  ...

کیک خیس خوردم.پنکیکم من دیوانشم انقد دوس دارم خودمم تو خونه انقد درس کردم استاد شدم تو پنکیک.وافلم دوس دارم ولی چیز کیک تاحالا نخوردم

سلام

یعنی چی عکس؟

حالا ما چکار کنیم

کاش این فرهنگ جا بیفته کسی فخرفروشی نکنه

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم