2733
2739
عنوان

دختر دو ماهم‌ اسهال دارررره کممک

77 بازدید | 15 پست

دو هفتست تموم نمیشه

خسته شدم

دکتر بردم ولی چرا خوب نمیشع

💖خدایا به همه ی خیری که از جانب خود می فرستی سخت محتاجم💖خواهریا لطفا منو یه صلوات مهمون کنین😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روزی چند بار ؟زیاد باشه بستری باید بکنن

۱۰ بااااار

نمی دونم خدا نکنههههه

💖خدایا به همه ی خیری که از جانب خود می فرستی سخت محتاجم💖خواهریا لطفا منو یه صلوات مهمون کنین😚
2738
وای چقدر زیاد.پسر من روز هفت هشت بار میشد دکتر بستری کرد یه هفته بیمارستان بودیم

یا خداااا

پسرشما چند‌ماهه بود؟؟

شیر خودتونو می خورد؟

علت اسهالش چی بود آخر؟

یا خداااا پسرشما چند‌ماهه بود؟؟ شیر خودتونو می خورد؟ علت اسهالش چی بود آخر؟

هم اسهال بود هم استفراغ چن روز مونده بود یکسالش بشه.شیر خودم رو میخورد و دخترش گف بدنش عفونت داره.بچم اصلا آب شد رفت زمین 

نه بابا

عزیزم تا ده بار در روز مشکلی نداره ده روزی یه بار هم مدفوع کنه اشکالی نداره اینو یه دکتر خوب گفته بود پس نگران نباش اما اگه همراه با اسهال بی قراری استفراغ یا چیز دیگه داره ببر دکتر

کاش من همه بودم با همه دهانها تو را صدا میزدم خدددددددااااا
عزیزم تا ده بار در روز مشکلی نداره ده روزی یه بار هم مدفوع کنه اشکالی نداره اینو یه دکتر خوب گفته بو ...

نه بی قراری نداره گاهی موقع دفع غر میزنه و بعدش آروم میشه.

2706