2733
2739

بچه ها من موهام مردونه اس 

باز همیشه یکم بلنده ولی الان کوتاهه کوتاه کردم شاید کلا ده سانت برسه قد موهام😐💔 

اکثر اوقات هم لباس هام یا پسرونه اس یا اور سایزه یا هودیه کلا 

حالا الان خسته شدم از اینجور لباس ها استایل کلاسیک هم اذیتم میکنه دوس ندارم چی بپوشم یکم تنوع بشه😑 به موهامم بیاد من عاشق موهامم ولی حس میکنم لباس های دخترونه بهش نمیاد😶👐🏻

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

بلند میشه دا

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همیشه رنگای خوشگل بذار هرروز سشوار و ژل بزن

گوشواره های درشت خوشگل بنداز

اونوقت به لباس زنونه هم میاد

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️
بلند میشه دا

نمیخوام بلند کنم

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2738
اورال و اینا بپوش

قدم بلندع خیلی دراز میشم😐😂

موهات بلند میش

نمیخوام بلند کنم موهامو

این بازیگر خارجیارو ندیدی تو جشنواره فجرشون لباس بلند زنونه میپوشن با موهای کوتاه 

جشنواره فجرشون 🤭🤭🤭🤭

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️
همیشه رنگای خوشگل بذار هرروز سشوار و ژل بزن گوشواره های درشت خوشگل بنداز اونوقت به لباس زنونه هم م ...

انقد استایل مردونه زدم ...سوراخ گوشام بسته شده و من به شدت ناز نازی ام 🥲💔

انقد استایل مردونه زدم ...سوراخ گوشام بسته شده و من به شدت ناز نازی ام 🥲💔

برو داروخونه برات ده تا سوراخ تو گوشت بزنه اصلا نمیفهمی

شما نازنازی نیستی فکرکنم راحت طلبی در زمینه ارایش و استایل گرفتنن 

که دگ همون هودی و استایل الانتو بهت پیشنهاد میکنم