2737
2734
عنوان

دل درد و دلپيچه نوزاد

157 بازدید | 27 پست

دخترم ١٥ روزشه الان ٤ روزه مدفوع نكرده 

هر كسي راه حلي داره بهم بگه بيچاره داره فقط زور ميزنه و گريه ميكنه

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 

بهش شربت گريپ ميكسچر دادم ولي تغييري نكرده 

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطره بیلی ناستر خوبه

اگه زور میزنه شیاف گلیسیرین هم خوبه

میتونی گلیسیرین با سرنگ به مقعدش بریزی یکم 

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2742

عزیزم ببین میشه رو شکمشو با روغن چرب کنی دور ناف ایناشو مالشش بده

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2738

میدونم ک الان میگن ن بد هست و نباید داد 

ولی ی ق مرباخوری روغن محلی یا کره توی دو ق غ آبجوش حل کن بده بهش بخوره زود کار می‌کنه شکمش 

من ب بچهام میدادم،کلا بچهای آبجی هام داداشم هم همین طور 

خداروشکر مشکلی هم پیش نیومد براشون 

حتما بده بهش گناه داره طفلی

من سر این موضوع رفتم دکتر اطفال گفت تا هفت روزم طبیعی هست.....اما من گوش ندادم خودمو جای بچه گذاشتم دل درد گرفتم.......رفتم شربت دایمیتکون گرفتم بهش دادم و زود مدفوع کرد.....اگر حس میکنی یبوست داره خداااااااایی نکرده؟!!!!وازلین رو بزن ب گوش پاک کن و ارووونم نوکش رو بکن پشتش و تاب بده.....و بعدش ی کمی ماساژ بده مجرا مدفوعشو تا تحریک بشه

قطره اينفاكول سرچ كن همه پيجا دارن سفارش بده

اب رو ي اتيش

شكمش رو با روعت چرب كن ماساژ بده..سر گوش پاك كن آغشته كن به وازلين..پاهاشو توي شكمش جمع كن

تا يك بند انكشت از مقعد چهدبار گوش پاك كن جلو عقب كن راه ميفته پي پيش

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بهش شربت گريپ ميكسچر دادم ولي تغييري نكرده 

گریپ میکسچر برای دل درد اما یبوست میاره خودش باید دلشو باروغن زیتون چرب کنی دورانی بعد پاهاشو ورزش دوچرخه بده هی بده تو دلش و پایین 

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
2706