2733
2739

بهش میگم من بودم هزارتا چیز بارم میکردی ، الان که خودتی میگی نه هیچی بین ما نیست و ما بچه نیستیمو اون خارجه و ....اینم میدونم همه جوره باهم بودن اون سالها....... دیشب گفتم یابگو پاک کنه یا کات کنیم کسی که اولش نتونه توروی طرف وایسته بگه طرفم نارحته لطفا استوری پاک کن وووای به حال بعدانش...خانما الان من مقصرم یا طرفم؟؟؟؟ پیامارو میخام اسکرین بگیرم براش بفرستم دیدگاه من نه بقبه رو به کار دوست دختره چندسال پیشش ببینه ...... دختره عکسشو گذاشته بعد زده بعضیا رفیق نمیشن میشن خانواده ،شونه هاشون برای تمام تنهاییات میشه 😡😑😑😑😑😑😑😑😑😑😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدا❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عزیزم تاپیکای قبلتو خوندم این اقا ذاتا خیانت کاره و اینو نمیتونی درست کنی میخوای با یه بچه اینو باو ...

ن ایشون ،اون نیستن گلم اون مریض بود تموم کردم خیلی وقت هست

خدا❤️❤️❤️

منم مشکل بدتر تو رو داشتم با این تفاوت که پرو پرو میخواست عکساشو با دوست دختراش برام بفرسته منم خطمو عوض کردم کلا از زندگیم خطش زدم 

تمومش کن بره تا داغون نشدی

سرگرم خودت عاشقِ احوالِ خودت باش!🌱✨
چند وقته باهاش کات کرده؟و چند وقته با شما دوست شده؟ اصلا دلیل کاتشونو میدونی؟

خیلی سال پیش باهم بودن ، الانم تومهمونیا دوستا مشترکشون هم میبینن ، دخترم این مدت صدتادوستپسر عوض کرده 

خدا❤️❤️❤️
2706