2737
2739
عنوان

آزمایش آب نخاع رضایت بدم یانه؟؟

174 بازدید | 17 پست

اول بگم بچم نارس اومد۳۵هفته با مشکل ریه که الان بهتره دکتر گفت ازش آزمایش بگیرن که خود دکترم میگیره آزمایشو چکار کنم؟؟

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم نگیر یکی از فامیلی ما گرفتن دکتر گفته بود احتمال ۵۰درصد داره فلج بشه اینا هم ریسک کردن و گرفتن الان بچشون فلج شده 😔😔😔😔

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه امضام رودیدی واسه اینکه رنگش آبی بمونه دعا کنید نذر کردم بچم صحیح وسالم باشه وپسر باشه اسمش رو بزارم محمدحسین هر کی دعا کرد به حاجتم برسم بهم بگه منم براش آیة الکرسی بخونم من به دعای نی نی سایتیا اعتقاد دارم الهم عجل لولیک الفرج 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
خطرناک نیست مشکلی نداشتی؟؟

الان۲۸ سالمه

مامانم میگف بی دلیل تب میکردی نمیتونستن دلیلش رو پیدا کنن واسه همین آزمایش نخاع گرفتن

بنظرم دربارش خوب تحقیق کن

به کاربلد بسپار

الان دلیلش چیه میخواد آزمایش بگیره؟

ممنونم خدا جون...
2740
بنظرم نگیر یکی از فامیلی ما گرفتن دکتر گفته بود احتمال ۵۰درصد داره فلج بشه اینا هم ریسک کردن و گرفتن ...

نگفت فلج شدن واینا رو بهم گفت رضایت بدی زنگ میزنیم دکتر بیاد حرف بزنی باهاش 

الان۲۸ سالمه مامانم میگف بی دلیل تب میکردی نمیتونستن دلیلش رو پیدا کنن واسه همین آزمایش نخاع گرفتن ...

بچم هم زود هم با عفونت ریه به دنیا اومد وریه هاش کامل نبودن الان هم زردی داره هم برای ریه هاش زیر دستگاه 

نگفت فلج شدن واینا رو بهم گفت رضایت بدی زنگ میزنیم دکتر بیاد حرف بزنی باهاش 

باز هرچی صلاحته انشاالله بهترین تصمیمو بگیری 🌹🌹

برای بچتم آیةالکرسی میخونم

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه امضام رودیدی واسه اینکه رنگش آبی بمونه دعا کنید نذر کردم بچم صحیح وسالم باشه وپسر باشه اسمش رو بزارم محمدحسین هر کی دعا کرد به حاجتم برسم بهم بگه منم براش آیة الکرسی بخونم من به دعای نی نی سایتیا اعتقاد دارم الهم عجل لولیک الفرج 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
باز هرچی صلاحته انشاالله بهترین تصمیمو بگیری 🌹🌹 برای بچتم آیةالکرسی میخونم

ممنون عزیزم خیلی میترسم ولی اینجا مادرا میگن نترس

2706