2733
2739
عنوان

لطفا راهنماییم کنید😭

286 بازدید | 27 پست

من 22 سالمه الان 3 ساله هر نذر و دعا و چله ای بوده انجام دادم که ازدواج کنم نه خونه پدرم محدودم و نه اذیت میشم دختر مستقلیم هستم مربیم و کلاس آموزشای هنری دارم فقط از تنهایی خسته شدم واقعا احساس نیاز میکنم به وجود همسر هزارن مشاوره در زمینه ازدواج گوش دادم تا اطلاعاتم بالا باشه و درست تصمیم بگیرم خواستگارم زیاد دارم ولی هرکار میکنم ازدواج سرنمیگیره یا به دلم نمیشینن یا خانوادم رد میکنن یا کلا ماجرایی پیش میاد رد بشه خیلی خسته شدم 😭😭😭 نمیدونم چکار باید بکنم از اینکه دعاها و راز و نیازام بی جواب مونده دلسرد شدم

میدونم سنی ندارم ولی واقعا از لحاظ روحی روانی نیاز دارم به همسر نمیخوامم وارد رابطه گناه بشم

لطفا واسم دعا کنید یه بخت خوب نصیبم بشه 

راهکاری اگر دارید بهم بگید

اعتقادات هرکسی مثل مسواکه😐خواهشا تو حلقه بقیه نکنین😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صبر کن حتما خدا میخواد ی چیز خوب نصیبت کنه

بخدا همه خواستگارام خوبن خونه ماشین کار خوب دارن ولی اصلا به جلسه دومم نمیرسه خواستگاری

2740
خواستگار زیاد داری چرا رد میکنی؟ 🙂💔توی این دوره زمونه خواستگار اصلا نیست

اصلا جور نمیشه یکی اومد همه شرایط خوب تنها خواستگاریم بود من پسندیدم اونها گفتن نه😭گفتن دخترتون توقعش بالاست در صورتی که من از لحاظ مالی اصلا حرفی نزدم

2706