2737
2739

سلام

چند روز دیگه ولنتاینه  و روز ولنتاین  شاهد تاپیکهای زن و شوهری که شوهرم برام کادو نخرید  جاریم  شوهرش براش طلا خرید و من با شوهرم دعوا کردم    و..... خانمای عزیز روز زن هم چند وقت پیش بود اینایی که کادو گرفتن  و تو ولنتاین شوهرشون  براشون کادو نخرید دعوا نکنید زندگی به کام خودتون تلخ نکنید  ترو خدا باور کنید بعضی  کادو هاشون استوریهای الکی میزارن  و هیچ وقت باطن زندگیتون با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنید  .   دوستان عزیز شرایط خیلیها با هم متفاوته یکی شوهرش پولداره یکی فقیر  پس زیاد مقایسه نکنید و زندگی به کام خودتون تلخ نکنید  باور کنید گرووونیه  جنسا روز به روز قیمتاشون میرن بالا   

آرامشتون مهمتره  تا کادو گرفتن با دعوا 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گل گفتی

واینکه عکس کادو و هدیه و حرفی از هدیه هم نذاریم چه نی نی سایت

چه بقیه صفحه های مجازی

(((بابا محض رضای خدا حس خوبتنو ((پززززززززززززو کمبود)))))

به اشتراک نذارین باعث جنگ و حسرت و دلخوری نشید))نخوایم حس خوب ببینیم کیو باید ببینیم 🤕👌🤣

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2740

اره بابا من شوهرم روز زن ی شال گرفت و منو مامانمم ک مامانشو رستوران برد الان پول نداریم مرغ تو یخچال نیست ولنتاین هیچی نگیره مهم نیست 

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
احسنت اشلونچ😂💔

هلو😃

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

اره خداییی بعضیا سنشون کمه تحت تاثیر قرار میگیرن البته من کوچیک ترم😂

ولی بهترین کادوم اینه روز ولنتاین به نامزدم مرخصی بدن 😐💔😂

تیکر بارداری خواهرمه😻❤️امروز فهمیدم پسری😍 طاها عشق خاله منتظرتمااا 😋❤️
2706