2733
2734

سلام

چند روز دیگه ولنتاینه  و روز ولنتاین  شاهد تاپیکهای زن و شوهری که شوهرم برام کادو نخرید  جاریم  شوهرش براش طلا خرید و من با شوهرم دعوا کردم    و..... خانمای عزیز روز زن هم چند وقت پیش بود اینایی که کادو گرفتن  و تو ولنتاین شوهرشون  براشون کادو نخرید دعوا نکنید زندگی به کام خودتون تلخ نکنید  ترو خدا باور کنید بعضی  کادو هاشون استوریهای الکی میزارن  و هیچ وقت باطن زندگیتون با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنید  .   دوستان عزیز شرایط خیلیها با هم متفاوته یکی شوهرش پولداره یکی فقیر  پس زیاد مقایسه نکنید و زندگی به کام خودتون تلخ نکنید  باور کنید گرووونیه  جنسا روز به روز قیمتاشون میرن بالا   

آرامشتون مهمتره  تا کادو گرفتن با دعوا 

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

گل گفتی

واینکه عکس کادو و هدیه و حرفی از هدیه هم نذاریم چه نی نی سایت

چه بقیه صفحه های مجازی

(((بابا محض رضای خدا حس خوبتنو ((پززززززززززززو کمبود)))))

به اشتراک نذارین باعث جنگ و حسرت و دلخوری نشید))نخوایم حس خوب ببینیم کیو باید ببینیم 🤕👌🤣

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2738

اره بابا من شوهرم روز زن ی شال گرفت و منو مامانمم ک مامانشو رستوران برد الان پول نداریم مرغ تو یخچال نیست ولنتاین هیچی نگیره مهم نیست 

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
احسنت اشلونچ😂💔

هلو😃

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

اره خداییی بعضیا سنشون کمه تحت تاثیر قرار میگیرن البته من کوچیک ترم😂

ولی بهترین کادوم اینه روز ولنتاین به نامزدم مرخصی بدن 😐💔😂

تیکر بارداری خواهرمه😻❤️امروز فهمیدم پسری😍 طاها عشق خاله منتظرتمااا 😋❤️
2706