2752
2734
عنوان

سرفه نوزاد سه ماهه

1270 بازدید | 21 پست

سلام ،دخترم دیروز سه مهش تموم شد خیلی شدید سرفه میکنه بردم دکتر اطفال بهش کتوتیفن داده هر ۸ ساعت دو سی سی به نظرتون برا نوزاد سه ماهه زیاد نیست خواهش میکنم جواب بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو نت خوندم ترسیدم نوشته بود ضرر داره

خیلی اذیت میشه؟فقط سرفه داره؟

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
تا اونجا که میدونم به نوزاد زیر ۶ ماه دارو تجویز نمیکنن ولی خوب اگه کرونا تو خونه دارید و میدونید دا ...

عزیزم نمیدونی چیا باید بخوریم واسه اومیکرون که بهتر غذا و دارو؟بخصوص بچه زیر ۲سال

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
تو نت خوندم ترسیدم نوشته بود ضرر داره

اگه دکتر خوبی بردی حتما میدونسته که داده ولی اگه دکتر خوبی نبود دوباره ببرش یه دکتر خوب

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
عزیزم نمیدونی چیا باید بخوریم واسه اومیکرون که بهتر غذا و دارو؟بخصوص بچه زیر ۲سال

عزیزم من پزشک نیستم و دارو هم معرفی نمیکنم خطر ناکه اما خودم دخترم یه بار تو ۱۸ ماهگی یه بارم تو ۲ سال و ۱۰ مههگی گرفتیم که دومی انگار اومیکرون بود ما واکسن زده بودیم قابل تحمل تر بود دخترم افتاده بود از بی حالی و بدن درد تنها جیزی که خوب میخورد اب هویج و اب پرتقال تازه بود سر حالش میکرد .باورت میشه دخترم که غذا و سوپ دوست داه توانه جویدن نداشت سوپ و میکس میکردم با لیوان نی دار یه ذره میخورد. بهش اب گرم و عسل و لیمو خیلی دادم دستگاه بخورم روشن بود روزی یبار میرفتیم حموم البته اگه تب نداره بینی و سرمون سبک میشد

کتوتیفن گیاهی هس خطری نیس زودم خوب میکنه مقدارشم دو سی سی هس دیگه کمه، وزنش چقده؟

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
2706