2737
2739
عنوان

پُرزخوردن

205 بازدید | 12 پست

بچه 4سالم از اول پرز میخوره حالا پرز پتو فرش کاپشن خز هرچی باشه میخوره  چیکارکنم توروخدا کمک کنید راستی از همون اولم انگشت شستش هم میخوره هرچی تلخک و اینام میزنیم فایده نداره😢😢😢😢کمک کنید چندتا راه حل بدید

۴ سال یا ۴ ماه ؟ 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شاید کمبود ویتامین یا اهن داره

و بعدش حواست بهش باشه و بترسونش که ابنکارو نکنه ولی دعواش نکن که بدتر نشه

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 
2731
عزیزم شاید کمبود ویتامین یا اهن داره و بعدش حواست بهش باشه و بترسونش که ابنکارو نکنه ولی دعواش نکن ...

نمیرسه بخدا کلا نترسه هرچی میگم کرم درمیاد شکمت یا باید ببریم عمل کنیم یا داغ میزارم هیچییی اثرنداشته خسته شدم بخدااا اونروز ختم مادربزرگم بود یه پتو رو زمین بود از اون دیدم میخوره دیگ زدمش از حرصم اون زیر پا بوده و کثیف😢😢😢😭😭😭😭😭

نمیرسه بخدا کلا نترسه هرچی میگم کرم درمیاد شکمت یا باید ببریم عمل کنیم یا داغ میزارم هیچییی اثرنداشت ...

پروفایلت پسرته؟ 

عزیزم با یک مشاور صحبت کردی؟

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 
2738
آره پسرمه. نه والا مشاور نبردم ولی دکتر تغذیه و آزمایش اینا بردم

با یه مشاور باید صحبت کنی بهت راهکار میده

😢انقد خستم از دکترا دیگ بیزار ولی اینم امتحان میکنم 

امتحان کن عزیزم اول اینکه چشم ازش بر ندار حواست باشه اصلا تنها نمونه 

دوم اینکه بترسونش 

سوم اینکه باید خوشحالش کنی مثلا بگی مامان اگه اینکارو نکردی برات اسباب بازی میخرم 

وحتما با مشاور صحبت کن انشاءالله حل میشه مشکلت؟؟