2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نخور برا بعضیا ضرر داره فکر کنم پرولاکتین رو میبره بالا خودش مانع بارداری میشه 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2740

من رو شکمم روغن سیاه دانه مالیدم از روز ۸پریود همون ماه باردار شدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا جانم صاحب الزمانم بیا تا دردمان درمان کنی😔🤲عاشق همسر ودخترم هستم 😘😍برای سلامتی وعاقبت بخیری خانوادم یه صلوات مهمونم میکنید                                     تیکر بارداری خواهرمه 😍

رازیانه زیادش پرولاکتینو بالا میبره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا جانم صاحب الزمانم بیا تا دردمان درمان کنی😔🤲عاشق همسر ودخترم هستم 😘😍برای سلامتی وعاقبت بخیری خانوادم یه صلوات مهمونم میکنید                                     تیکر بارداری خواهرمه 😍
شما که پریودت نامنظم بود روز تخمک گذاریت رو چجوری پیدا کردی عزیزم؟با کیت یا سونو؟یا اقدام یک روز در ...

برا منم نا منطم بود طبق سونو میرم جلو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما که پریودت نامنظم بود روز تخمک گذاریت رو چجوری پیدا کردی عزیزم؟با کیت یا سونو؟یا اقدام یک روز در ...

هیچوقت پیدا نکردم خخخ

من عکس رنگی انداختم بعدش مرتب شد ولی چون پایز و زمستون نامرتب میشدم چن روز اخر تابستون شروع کردم رازیانه خوردن و یه شب در میون تقریبا رابطه و روغن سیاه دانه ک  بعدش دیگه نشدم

یا الله یا مُحمَد(ص) یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی ولاتُحلکنی