2737
2739

خب

حسی دارم پاک تر از جان.. دلی دارم همجون دریا صاف صبورم دچار رویاپردازی بیش از حدم تنها ک میشم اهنگ گوش میدم باخودم حرف میزنم شاید کسی فکر کنه دیوونم نه ولی من چیزایی میلینم ک کسی نمیتونه ببینه کسی نمیتونه حس کنه.. شاید بگین مسخرس ولی من مرگ طرفو با چشای خودم میبینم.. ب این دنیا دل نبند! بیشتر از این چیزی نمیگم فقط میدونم قدرتی دارم در حد تصور قدرتی ک خدا بهم داده و شاکر‌ش هستم! شکرت.. 

بگو

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعوا بده همه جورش بده و خفن نیست 

بفرما

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2740

چند وقت پیش دزد اومد خونمون به اتدازه ۶۰ ۷۰ میلیون دزدی کرد ازمون پسر عموی شوهرم اومد گفت من دزدو دیدم برو ازش شکایت کن خودم میام شاهد میشم .شوهرم رفت از طرف شکایت کرد و انداختش زندان بعد اومد سراغ پسر عموش گفت حالا بیا بگو تو دیدیش تا اینو بهش گفت جا زد گفت من اشتباه کردم همینجوری گفتم و کلی گریه زاری کرد شوهرمم عصبی رفت شکایتشو پس گرفت و اومد حالا طرف از ما شکایت کرده که به من تهمت زدن من ۳۰ میلیون خرج کردم باید بدنش شوهرمم واسه اینکه پول نده به دزده رفت وکیل گرفت وکیل هم ۱۵ میلیون میخواد حالا رفته به پسر عموش گفته باید بیای پول وکیل و بدی وقتی میای میگی من دیدمش برو شکایت کن اونم هر چی از دهنش در میاد میگه ....

شوهرم شیشه های مغازشو اورده پایین و پسر عموش رو تا سر حد مرگ کتک زده حالا خیلی دوستش داره ها ولی انقدر عصبی بوده چشمش کور بوده ...

پسر عموش هم ازش شکایت کرده انداختنش بازداشتگاه امروز صبح رفتن دراوردنش ...

حالا قبل از این که شوهرم بیاد خونه زن پسر عموش اومد در خونمون گفت بیا پایین کارت دارم وقتی رفتم ابرو واسم نزاشت انقدر که داد و هوار کرد کل در و همسایه ریختن بیرون مجبور شدم حداقل یه سیلی بهش بزنم تا رفتم بیرون گفت تف تو روت زنیکه ج ..  اصلا زبون به دهن نمیاورد منم مجبور شدم یه سیلی بزنمش تا سکوت کنه ....

حالا شوهرم اومده خونه کلی دعوام کرده ...

😍تونسِ تونم😍دخترم خوش اومدی به زندگیمون 😍 منو بابایی بیصبرانه منتظر اومدنتیم😍💋

چقدر لی فکره شوهرت

اما پسر عموشم کار خوبی نکرده

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز