2737
2739

اون جانی آسیب دیده

اون یکی اسیر بوده آزاد شده

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

ازاده اسیر شده تو جنگ و برگشته و کاملا سالم 

جانباز تو جنگ آسیب دیده

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازاده اسیر شده تو جنگ و برگشته و کاملا سالم  جانباز تو جنگ آسیب دیده

اُسرا کاملا سالم نبودن.

خیلی هاشون مجروحیت پیدا کرده بودن و اسیر شده بودن.

ولی کلا میشه گفت تقریبا همشون به خاطر شکنجه هایی که اونجا متحمل شده بودن، از نظر روانی داغون بودن.

نمیشه گفت کاملا سالم بودن.

خیلیا فراموش کردن ولی دل من هنوزم توی این گوشه از تاریخ گیر کرده...                                                          آبادان - خیابان امیری                                              ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۲:۳۰
اُسرا کاملا سالم نبودن. خیلی هاشون مجروحیت پیدا کرده بودن و اسیر شده بودن. ولی کلا میشه گفت تقریبا ...

دیگ من روال رو گفتم اون اسیب هارو درنظر نگرفتن بهشون جانباز نگفتن:)

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤