2733
2734
عنوان

هماتوم و ترشح قهوه ای کمرنگ

3244 بازدید | 19 پست

هفتم نه ام. تا به حال ۴ روز لک دیدم که ادامه دار هم نبود.هماتوم ریز دارم. شیاف میذارم دو هفته اس. استراحتم میکنم ولی نه مطلق مطلق.

از دیروز ترشحام قهوه کمرنگ شده. ترکیب صورتی و قهوه ای.

به دکترم گفتم گفت همچنان شیافو استفاده کن.

خودم خیلی نگرانم آخه چرا خوب نمیشه😔😔😔 همش گریه میکنم

مطلق مطلق استراحت کن 

خودتو تقویت کن

شیافت هم استفاده کن

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 

چون همش گریهمیکنی و نگرانی خوب نمیشی گلم

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکترم گفت لازم نیس استراحت مطلق داشته باشی 🥲

گریه هم نکن ناراحتی برات خوب نیست

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 
2740

نگران نباش منم هماتوم داشتم ۴ سانت بود فکر کنم، روز اول خونریزی وحشتناک کردم، بعدش لک شد و بعدشم لک قهوه ای، حدود ۳ تا ۴ هفته طول کشید تا خوب شه، یه تیکه ش هم دفع شد، منم شیاف و امپول و قرص پروژسترون استفاده کردم، هفته ۶ بودم که شروع شد

از وقتی باردار شدم. خیلی احساساتی شدم. همش اشکام میریزه

منم همینجوری بودم لکه بینی ام دوهفته طول کشید از هفته ۱۰ تا ۱۲...فقط غلط کرده دکتر استراحتت رو مطلق کن فقط برای دستشویی و ناهر پاشو و بشین...یک قاشق نشاسته رو هم تو آب سرد حل کن و بخور...زود خوب میکنه لکه بینی رو

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
دکترم گفت لازم نیس استراحت مطلق داشته باشی 🥲

بمنم دکترم گف . چون هموت تحرک کم هم خیلی خوبه هماتوم دفع مبشه لک ک میبینی ینی لخته هماتومه ک کم کم داره میاد بیرون و ی مقدارشم جذب میشه و اون شیاف نمیذاره ک ب جنین اسیب برسه خیالت راحتتتتت خوب میشی خیلی زود دختر دایی من الان ۳ ماهشه ماه قبل هماتوم دلشا ولی لک نبود خونریزی بود مث پریود استراحتم نکرد اصلا ولی خود ب خود خوب شد 

2706