2733
2734
عنوان

کممممممممممک ... راهنمایی در مورد بافتنی

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 54 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

80 دانه رو داخل میلت نگه میداری و 80 تا دوم رو داخل یک میل گرد دیگه یا داخل چند تا سنجاق قفلی
که راحتتر ببافی
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
80 تایی رو که جدا کردی
و اولین دانه که نخت بهش وصله از سرش 3تا دانه کور کن و نرمال تا اخر رج بباف
در رج برگشت دوباره از اول 3 تا دانه کور کن و رج پشت رو بباف

تا به سر بافتت برسی
متوجه شدی
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
نه عزیز شما باید داخل وسط پا رو در بیاری که یک اریب هست اصلا توجه به نوشته های کتاب نکن
اینجا رو خودت میتونی

حتی یک شلوار بچه رو میتونی البته تریکو باشه بزاری جلوت و بافتی رو بندازی روش و از روی اون دانه ها رو کم و زیاد کنی
در پایان کار بدون کارت کاملا بی ایب خواهد بود
رج سوم
دوباره 2 تا دانه کور کن تا اخر بباف و در برگشت دوباره سر کارت که پشت کارت هست 2تا دانه کور کن و تا اخر بباف
دوباره 2تا کور کن
و در رج پشت هم همینطور
و اخرین کور کردن شما باید یکی باشه که سمت پشت رو هم یکی کور کن
و این کار رو ادامه بده
که در اخر کار از هر طرف 9 دانه کور کردی
که پایان کارت شما 62 دانه خواهی داشت

پاجه شلوار رو دولا کن اگه پایین شلوار کشادیش برات خوب بود ( چون من کلغتی نخ رو نمیدونم نیمتونم اینجوری بهت بگم کشادیش خوبه یا نه خودت باید نگاه کنی
اگه خوب بود در اخر کشباف بباف و کل دانه ها رو کور کن
اگه دیدی کمی گشاده زمانی که میخوای کشباف ببافی
چند تایی داخل رجز اول کشباف کور کن
که دانه هات به اندازه دلخواهت برسه
2706