2733
2734
عنوان

سه عدد بی بی چک اینتک-مثبت بعداز دوساعت-هفت روز مونده به پریود.

| مشاهده متن کامل بحث + 60400 بازدید | 74 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنون دوستان خودمم فک میکنم باردارم چون سه تا بی بی چک مثبت شده! مکر اینکه کیست داشته باشم که سابقه هم ندارم تو کیست چون واقعا هیچوقت بی بی چکم الکی مثبت نشده میگم که همیشه نگهش میدارم ولی مثبت نمیشه یکی از دوستامم بیبیش بعد از دوساعت مثبت شد اونم باردار بود در این زمینه تاپیکای زیادی خوندم بعضیا میگفتن پری شدن و بعضیا هم باردار بودن
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**
لیمو ترش جان اصلا برا قلب جنین عجله نکن دکترا خیلی میترسونن و مد شده میگن هفته ی هشت اکه قلب نداشت دیگه باید سقط شده مطمئنم خیلیا اینجوری جنین سالمشونو به اشتباه سقط کردن من خودم مامان هستم سر نینی اولم دکتر قلب رو ندید گفت برو یه سونوگرافی معتبر من رفتم خونه اخر هفته ی ده با ارامش رفتم قلبشو دیدم یه خانمی هم میگفت خواهرم جنینش قلب نداشته همه دکتر گفتن سقط باورت میشه گفت هفته ی ١٢ قلب جنین رو دیدن میگفتن نینی ریز و ضعیف بوده پس اینجوری نیس که هفته هشت یا نه اگه دیده نشد سقط بشه
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
شفتالو جان بی بی شما خط دومش رنگ داشت؟ یا مث من فقط محو و سفید بود برا من یه خط مات سفید روی زمینه ی براق بیبی دیده میشد
یه بیبی دیگه با مارک بون مد گذاشتم منفی شد باز هنوز منتظرم ببینم بیبی چک شوهرمم دوخطه میشه یانه؟ 😁😨 اگه شد که دیگه کلا اینتک نمیخرم هیچوقت اگر نشد و باردار بودم میوفتم به تبلیغ واسه این بیبی چک خخخخ میام نتیجه رو میگم
مه یاس جان من تو عمرم بی بی چکی ندیدم که حتی بعد از چند ساعت مثبت بشه و جواب منفی بوده باشه. به نظر من بی بی چکی که مثبت میشه مثبته چه 2 دقیقه بعد چه 5 ساعت بعد. چون منفی 10 روزم بگذره منفیه و هیچ خطی نمی ندازه. بعضی از بی بی چک ها حساسیت بالاتری دارن و زودتر نشون میدن بعضی ها حساسیت شون کمه. شما 10 روز از اقدامت می گذره و اگر حامله باشی تا الان مشخص شده که به نظرم هستی. چون بعد از یک هفته از اقدام هورمون حاملگی شروع می کنه به ترشح. من هم تو فامیل خودم هم تعداد زیادی از دوستام همیشه چند روز جلوتر از موعدشون با بی بی و یا آزمایش می فهمن باردار هستن. واسه همین من که خودم چهار پنج ماهه اقدامم وقتی حدود 5 روزه مونده به موعدم بی بی میزنم و منفی میشه دیگه مطمئنم که منفی شده . حتی واسه دلخوشیم میام تاپیک میزنم که مثلا شاید تا موعد پریود مشخص بشه و اینا ولی ته دلم میدونم اگر بودم باید زودتر از موعد هم اینو نشون میداد. زیاد حرف زدم ببخش .. به نظرم احتمال بارداریت خیلی بالاست. به امید خدا
آسمانه جان ممنون بابت وقتی که گذاشتین خودمم دقیقا مث شما فک میکردم چون تاحالا تجریه بیبی چک اینجوری نداشتم بیبی چک شوهرم بعداز چهارساعت قسمت خط دومش رنگ پخش شد یعنی احتمال ٩٩ درصد بی بی چکا خرابه اون یک درصدش هم برا اینکه بی بی چکای من خط دومشون واقعا خطه و واضحه و پخش رنگ نیست ولی برا شوهرم پخش رنگه جدای ازینا امروز ترشحاتمو چک کرد خیلی زرد بود دوماه پیش عفونت داشتم که درمان کردم ولی انگار بازم درگیرش شدم بارداری قبلی موقع پریود ترشحاتم خیلی سفید و تازه و شفاف و تمیز بود! برخلاف همیشه که موقع پری زرد میشن تا خونریزی شروع شه. الانم زرد هستن که یا از عفونته یا بابت امادگی برا پریود درهرحال ناچارم منتظر باشم و البته ناامید! چون به نظرم خبری نیس. ان شاالله که شمام به زودی مامان شین و تاپیکو واقعی بزنید نه فقط برا دلخوشی. دلتون شاد بشه الهی
امروز یه بیبی چک با مارک نووا گذاشتم ساعت ٤/٣٠ صبح منفی شد الان رفتم سراغش میبینم به وضوح مثبت شده! ولی بیبی چک بون مد که دیروز گذاشتم منفی موند منتظرم ببینم اخرش کدوم بیبی چکا راستگوئن کدوما دروغگو 😒
دیروز صبح یه بیبی چک مدی کور زدم اون خیلی دیر مثبت شد ولی شد اما امروز صبح دمای بدنم پایین اومد😭 موندم که چراااا این اتفاق بی سابقه رخ داد من همیشه بیبی چکاررو نگه میدارم ساعتها بمونه، بعداز چهار سال اقدام خداییش اولین بار بود بیبی چکم بعد از موندن مثبت میشذ اونم با سه مارک مختلف
2706