2752
2734
عنوان

سه عدد بی بی چک اینتک-مثبت بعداز دوساعت-هفت روز مونده به پریود.

| مشاهده متن کامل بحث + 60400 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیبی چک من بعد دو ثانیه خط سفید واضح افتاد یعنی ممکنه منم باردار باشم☹️

سلام.دوخط سفید چرا مگه قرمز نمیشه؟

من پونزده روز عقب انداختم .امروز بی بی زدم مثبت بود.فردا میرم آزمایش

عزیزم اینتک خیلی حساسه من ازش استفاده کردن و سه چهار روز قبل موعد نشون داد ولی عزیزم نتیجه نهایت 15 ...

چهار روز مونده به پریود بی بی نشون میده‌.نبارکت باشه عزیزم.منم امروز زدم مثبت بود.خیلی خوشحالم.فردا میرم آزمایش

سلام دوستان عزیز من کلا پریودیم نامنظم هست اما به اندازه تعدادروز راستش سه ماه پیش دو بار پریود شدم اما کم ماه بعدش دیر پریود شدم ماه گذشته پریودنشدم این ماهم هنوز پریود نشدم بی بی چک روژان هفته پیش گذاشتم منفی بود می‌تونه اشتباه باشه ممکنه من باردار باشم تو این دوماه علائم رو دارم الان هم درد سینه درد شکم نفخ احساس تهوع این هارو دارم درصورتیکه که من فقط درد شکم دارم موقع پریودی اما تازگی اینا اضافه شده خبری هم از پریودی نیست الان 58 شده من چکار کنم و اینکه دوران عقدم هنوز دخترم اما می‌دونم ممکنه. از همون پیش هم اسپرم وجود داشته نمی‌دونم گیجم کمک می‌خوام   اصلا مهم نیست باردار باشم فقط نگرانم ناخواسته آسیب بزنم بهش 

سلام دوستان عزیز من کلا پریودیم نامنظم هست اما به اندازه تعدادروز راستش سه ماه پیش دو بار پریود شدم ...

بدون دخول بارداری ممکنه ولی احتمالش خیلی خیلی کمه،اون نامرتبی پریود شما هم احتمالا به خاطر استرس یا تعییرات هورمونی هست که تغذیه ،ورزش سنگین،خود استرس و عدم رفع نیاز ...( ممکنه به خاطر شرایط دوران عقد و عدم تخلیه ج_ن_س_ی باشه)میتونه عاملش باشه،علائمی هم که گفتید در بیشتر پریودی ها اتفاق میوفته و زیاد قابل توجه نیس به عنوان علائم بارداری

2706