2737
2734
عنوان

کارت حقوق

266 بازدید | 15 پست

سلام خوشگل خانما 

میگم بچه ها کارت حقوق شوهرم دست منه زیادم ازش خرید میکنم 

ولی شوهرم هیچ نمیپرسه مثلا چیا خریدی چقد خریدی 

یا این برداشت ک فلان مقداره چی باهاش خریدی 

بنظرتون اصلا چک نمیکنه یا فقط بروی من نمیاره؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
والا شوهر شماست و یه جا بمونه میاد سراغ کارتش دیگه اضافه خرج کرده باشی ازت می‌پرسه حتما نیازی نداشته ...

نمیمونه یه کارت حقوق دیگم داریم دراصل دو شغلس 

فقط نمیدونم خریدامو چک میکنه یا نه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
نمیمونه یه کارت حقوق دیگم داریم دراصل دو شغلس  فقط نمیدونم خریدامو چک میکنه یا نه

گاهی وقتا از خریدای ضروریت پیشش بگو فک نکنه غیر ضروری خرج می‌کنی یا مثلاً می‌بخشی ب کسی 

پیامک میره براشو مقدار هزینه رو میدونه به هر حال ولی احتمالا دوس داره اگه خودت دوس داشتی بهش بگی&nb ...

من گاهی میگم فلان خریدمو اینا گاهیم نمیگم 

برا همین دودل شدم نکنه ازینکه براش توضیح نمیدم ناراحته 

گاهی وقتا از خریدای ضروریت پیشش بگو فک نکنه غیر ضروری خرج می‌کنی یا مثلاً می‌بخشی ب کسی 

آره همینم ذهنمو درگیر کرده 

میگم نکنه هیچی نمیگه بمن ولی پیش خودش میگه چ ولخرجه

2738
من گاهی میگم فلان خریدمو اینا گاهیم نمیگم  برا همین دودل شدم نکنه ازینکه براش توضیح نمیدم نارا ...

بگو ولی خب همه چی رو هم نه چیزای مهم 

همون میانه روی

یه پیشیِ دلخسته :] 
بگو ولی خب همه چی رو هم نه چیزای مهم  همون میانه روی

من میگم مثلا امروز مانتو و شلوارو کفش خریدم ولی دیگه نمیگم کدومو چقد دادم 

بنظرت همینجوری اوکیه؟

من میگم مثلا امروز مانتو و شلوارو کفش خریدم ولی دیگه نمیگم کدومو چقد دادم  بنظرت همینجوری اوکی ...

آره عزیزم ولی کم بهش بگو چیزای ساده رو اصلا نگو

یه پیشیِ دلخسته :] 
ممکنه واقعا دوس داشته اشه بگی مخصوصا اگه با خوشالی و ذوق خریداتو نگا میکنه و استقبال میکنه

آره خیلی وقتی خرید میکنم مشتاقه 

البته واقعا ذوق نمیکنه ها چون من خیلی هیجان زده میشم وقتی خرید میکنم فقط واکنشی ک میدونه من خوشم میادو نشون میده  

آره عزیزم ولی کم بهش بگو چیزای ساده رو اصلا نگو

نه خریدای زیر ۱۰۰ اصلا نمیگم خرید کردم 

یا مثلا وسیله برا خونه ک میگیرم 

فقط خریدای شخصی خودمپ

2706