2752
2734
عنوان

وای بد سوتییی داددمم کمککککک😥

243 بازدید | 17 پست

وای گنددد زدمممم کمکمممم کنینننن 

داشتم با کراشم حرف میزدممم (من کلا تو این چن ماه خودمو گرفتم زیاد گرم نگرفتم اصنم حرف نمیزنبم خیلی ولی امروز از طرف یکی از دوستای مشترکمون فهمید بود نوازندم اومد دایرکت ی چیزی خاصت) مجبور شدم برم گالریم براش فیلم بگیرم اخه لود نمیشد فیلمه براش  بعد الان ک فرستادم دووبارع نگاه کردم دیدم عکسای بچگیی خودشم رفته تووفیلمهههههععهعععععععه حتی عکسای شیش ماهشگیشبم دارم رفتهه وای سین نکرده چجوری جمعش کنمممممممممم کمککک😭😭😭😭 

الفاتحه:/

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به خودت مسلط باش پاکش کن😐💔

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
مجهز به جی بی هس پاک نمیشه براش 

وای پس ر.ی.د.ی ابم قطه😑💔

بگو عکس داداشته یا هر کی ک شبیهش باشه

2706