2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
واسه ما آرمادا بود سه راه تهرانپارس عالیه شش نوع غذا دادیم سلف سرویس بود ماشینمون با آسانسور اومد بالا تو سالنمون
خدایا من خیلی خوشبختم ............... خدا جونم بهترین همسر دنیا رو بهم داده........... و بهترین پسر کوچولوی روی زمین مال منه ....سامیار........ پسر قشنگم............... احسان............. همسرم دوستتون دارم خدایاااااااااااااااااااااااااااااا ازت ممنونم بابت همه چیز
بالا بود باورت میشه یادم نیست؟ ولی عالی بودا الان که خیلی گرونتر شده
خدایا من خیلی خوشبختم ............... خدا جونم بهترین همسر دنیا رو بهم داده........... و بهترین پسر کوچولوی روی زمین مال منه ....سامیار........ پسر قشنگم............... احسان............. همسرم دوستتون دارم خدایاااااااااااااااااااااااااااااا ازت ممنونم بابت همه چیز
آخه پدرشوهرم اینا همه رو دادن من یادم نیست
2706