2733
2739
عنوان

میخوام پارو دلم بزارم

149 بازدید | 17 پست

بچه من زندگی خیلی سخت وبدون عشقی دارم ک حاصلش شده دوتا بچه ک دوقلوهستن دبگه این زندگی بجایی منو رسونده ک میخوام بچه هامو ول کنم برم

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 

گناه دارن🥺

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم بی گدار ب اب نزن 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ول کن برو 

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
بنظرم بی گدار ب اب نزن 

دودفعه تا پای طلاق رفتمو برگشتم عین پیز زنا سدم

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 
2740
دودفعه تا پای طلاق رفتمو برگشتم عین پیز زنا سدم

مشکلتون دقیقا چیع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سخته خیلی. باید خیلی رو خودت کار کنی. بچه هاتم گناه دارن. البته همین بچه ها هم وقتی تو زندگی پرتنش ب ...

گفتنس هم واسم سخته ولی دیگه راهی واسم نمونده

مشکلتون دقیقا چیع

دخالت عدم سازش اون اصلا شوروشوق زندگی نداره

اگر میخواهی طلاق بگیری، باید ببینی زندگی بعداز طلاقت چه جوری هست آیا میتونی گذران زندگی کنی، آیا میتونی مستقل بشی؟ خانواده از شما حمایت میکنه؟ میتونی دوری بچه ها رو تحمل کنی؟ یا اینکه با طلاق فقط از شر شوهرت خلاص میشی ومشکلات ششما بیشتر میشه 

دخالت عدم سازش اون اصلا شوروشوق زندگی نداره

اوهوم 

حیف بچع ها

خیلی دوری از بچه سخته خیلی ،شاید خیلی شبا تاصب نخوابی شاید انقدبهشون فکر کنی ک مدام اسمشونو صدا کنی شاید با دیدن هر بچه ای ک همسن بچه خانه اشک تو چشمات حلقه بزنه ،ولی تو ی بار زندگی می‌کنی فقط یه بار اگه چیزیو دوست نداری باید رهاش کنی

2706