2737
2739
عنوان

انتقام سخت از داداشم😐💔

893 بازدید | 52 پست

پرو شده اعصابمو خورد میکنه 

رفتم توتیا دریایی پیدا کردم مردشو تیغ هاشو جدا کردم راسته چسبوندم ب اون قستمی ک کفش میپوشع تیغ هاشم سمیه کهیر میزنه😒 

تنها مشکلش اینکه نمیخوام بفهمه من کردم سابقه هم دارم قبلا زنبور انداختم تو کفشش سه تا زنبور گنده کل پاهاشو نیش زدن الان اینکارو کردم میترسم به یقین برسه که من بودم اخه اون موقع هم شک کرده بود الان بعد اینکار چجوری بندازم گردن یکی دیگه بهم شک نکنه همینجوری هی اذیتش کنم؟

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ خواهر بدی هستی

اگه بدونی چقد با روانم بازی کرده 😑

یه بارم من بد باشم..

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2731
نفهمیدم چیشد😐

میخام اذیتش کنم ولی نفهمه منم

2740
این کارا تو جنگم قفله نکن اینکارو😂

به خدا دیگه نمیتونم اعصابمو خورد کرده 

یه دوس دختر خیلی بیشعوربی فرهنگ داشت به خاطرش کل خانوادمون داشت از هم میپاشید باز امروز شنیدم داشت باهاش حرف میزد با اینکه جون مامانمو قسم خورده بود که اینکارو نمیکنه

کاری ندارم داری چی میگی ولی واقعا پزشک مراجعه کن ذهنیتت خیلی خطرناکه

بمیره اصن😑 من همچین داداشی نمیخام ک جون مامانمو قسم بخوره اشک بابامو در بیاره بعد باز به کاراش ادامه بده 

توتیای دریایی😒😒😒😒

آخه یه چیزی بگو که بگنجه بچه 

خالی هم میبندید یه جوری ببندید که مردم فک نکنن ۸ سالتونه😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
انتقام های سختِ قبل از تو سوءتفاهم بود

دست من باشه سرشو میزنم 😒بی غیرت😒

به خدا دیگه نمیتونم اعصابمو خورد کرده  یه دوس دختر خیلی بیشعوربی فرهنگ داشت به خاطرش کل خانواد ...

خوب این کار راهش چیز دیگستتوتیا عه فقط بیشتر دعوا درست میکنه 

تازه اگرم بخواد لوت بده پات گیره

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است