2733
2739

جاریم الکی به مادرشوهرم تهمت زد و خواهرشوهرم رفت باهاش صحبت کنه خیلی زشت با خواهرشوهرم صحبت کرد و بیرونش کرد و باهاشون قطع رابطه کرد در صورتی که خانواده شوهر من ازون خانواده ها هستن که هر عروسی آرزو داره اصلا دخالت نمیکنن طعنه نمیزنن بی احترامی نمیکنن با عروس خیلی خوبن احترام میزارن من خیلی دوستشون دارم ولی من خودم عروسم بیاین قبول کنیم بعضی عروس ها  یا مادر شوهر ها یا خواهر شوهرها هم کلا خودشون فتنه ان و تو هر خانواده ای باشن خانواده رو بهم میزنن، مثل جاری من که اول پول ما رو خورد و با خانواده شوهرش و فامیل شوهرش هم دعوا راه انداخت و به همه تهمت زد،شما با همچین آدمی عید آشتی میکنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

نه

پولم و ولی از تو حلقشون میکشم بیرون

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
نه پولم و ولی از تو حلقشون میکشم بیرون

ی ضرر بزرگ به بابام زدن و بابام فقط برای اینکه شوهرم خجالت نکشه شکایت نکرد چیکار میکردم کل زندگیم بهم ریخته بود همش دعوا بود😔 بعضی موقع ها نمیشه آدم حقش و از حلقوم بعضی آدمای عوضی بیرون بکشه ممکنه حقش و پس بگیره ولی دیگه نه اعصابی براش میمونه نه توانی و نه زندگی ای، خدا ازین آدما نگذره الهی