2737
2739

هفته 9ام بودم که لکه بینی دیدم رفتمم سونو گفتن تو هفته 6 رشدش متوقف شده سقط کنم نخواستم کورتاژ بشم چون اخر هفته بود صبر کردم تا شنبع دکتر بیاد دکتر قرص متیل ارگونوین داد که همون روز خوردم شبش درد خیلی وحشتناکی داشتم و اندازه کف دست چیزای گوشتی و یک چیز سفید ازم دفع شد خیلی زیاد بود دیگه دردم خوابید اما هنوزم قرصارو استفاده میکنم تا سه روز گفته بخورم خونریزی کم دارم و دلدرد میگیرم اما دیگه چیزی ازم دفع نمیشه لطفا کسایی که سقط کردن راهنمایی کنن چیکار کنم کارم به کورتاژ نرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شربت زعفرون خییییلی غلیظ بخور و شروع کن به طناب زدن و دویدن‌ که هرچی مونده بکنه بیاد بیرون. خدا نکرده چیزی نمونه اون تو

چشمی که به شب بنگرد از پشت نقابی.👁👁.. تکرار کند قصه ی روزی و عقابی🦅🦅🦅🦅
2731
2738
تو سونو نشون نمیده؟بری سونو شاید نمونده باشه

خدا نکنه کسی گرفتار دکترا بشه بخاطر پول انقدر میکشونن مطب دیگه نمیگن حال مریض خوب نیست بهش گفتم سونو بنویس اگه دفع کردم برم سونو از اونورم بیام مطب گفت نه برو هفته دیگه بیا سونو مینویسم انحام بده بیا انقدرم منشی بد نوبت میده ملاحطه حالمو نمیکنه 

سلام عزیزم چرا برای دفع کردنش متیل ارگونوین داده؟

اون برای دفع بقایا هست.

باید یه بار دیگه سونوی واژینال بشین تا ببینیم توی رحم چیزی مونده یا نه.

بعداز اون میتونیم دارو بدیم یا بگیم که کار به کورتاژ میکشه یا نه.

fariba.rahimi.midwife@