2733
2739
سلام دوستان من ٣٣ هفته هستم و تحت نظر دکتر فرحبخشم،خواستم اگه از شماها هم کسی دوران بارداریش با ایشونه بیاد دور هم تبادل نظر کنیم به نظر من نقاط قوت ایشون سابقه کار طولانی و تجربه بالاشونه و نقاط ضعف هم اینه که برای بیمار به اندازه کافی وقت نمیذارن و زیاد در موارد اورژانسی کنار بیمارشون نیستن و پاسخگوی مشکلاتشون هم نیستن
خدایا بخاطر شوهر مهربون و پسر قشنگم همیشه مدیونتم
دوستان با اجازه صاحب تایپک میشه ی سوالی بپرسم از خانومایی که تجربه مادرشدن دارن؟؟ دوستام من این ماه اقدام کردم وتاریخ22اردیبهشت موعد پریودمه حالا هیچ علایمی ندارم فقط از تاریخ 17فقط نوک سینه هام درد میکنه اگه فشار میدم انگار داره میسوزه و از دیروزم نوک سینه هام که همون درد رو داره تا الان هی میخاره کسی تو دوران بارداری این علایمو داشته البته هفته های اول د قبل از پریود خواهش می کنم جواب بدید
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکتر فرحبخش رو نمی دونم ولی دکتر من دکتر مرمضی بود که خیلی وقت میگزاشت و من همیشه باشوهرم میرفتم مطب موقع سونو هم شوهرم بود همیشه.واسه همین که با هم بودیم خیلی خوب بود
وقتی هستی....خوب خوبم
2731
سلام مامان هدیه و یگانه جون،راستش فرحبخش دکتر خانوادگی ماست و هر کی هم پیشش سزارین و طبیعی اپیدورال زایمان کرده واقعا راضی بوده و زود پاشده فقط ایرادش اینه که خیلی کم برای مریض وقت میذاره و وقتی یه مورد اورژانسی برات پیش میاد به این راحتی بهت وقت ملاقات نمیده و تو استرس نگهت میداره....تعداد مریضاش زیاده و واسه همین وقت کافی نمیذاره
من یکی دوبار مورد برام پیش اومد کلی با منشیش کلنجار رفتم تا تونستم ببینمش،موبایلش رو هم که یا به کسی نمیده یا اصلا جوابگو نیست
شراره جون راجع به علائم اینو از من داشته باش،من ماه قبل از بارداریم کلکسیون علائم بودم ولی باردار نبودم و ماهی که باردار شدم حتی یه علامت نداشتم ولی پسملی تو شکمم بود
2738
سلام مهربان جان من دکترم فربخشه. واقعا ازش راضی هستم.هفته 33هستم .سرکلاژ هم پیشش کردم تا حالا که مشکلی نداشتم خدا رو شکر. شما اطلاع ندارین که دکتر برای زایمان طبیعی هم میاید یا نه؟؟
ﺧــــﺪﺍﯾـــﺎ... ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﺳﺘﻢ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﯽ ﮐﻪ . ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﯽ ﻣﭽﻢ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻓﺮﺩﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺁﻧﮑﻪ... ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺷﻢ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ...
راستی شما می خواین سز بشین یا طبیعی باشه؟؟
ﺧــــﺪﺍﯾـــﺎ... ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﺳﺘﻢ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﯽ ﮐﻪ . ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﯽ ﻣﭽﻢ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻓﺮﺩﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺁﻧﮑﻪ... ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺷﻢ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ...
سلام مینو عزیزم خوبی؟من میخوام اپیدورال بشم،سر زایمان اپیدورال میاد ولی زایمان طبیعی معمولی فکر نکنم بیاد،سزارین هم بیمارستان آریا ٣ تومن هزینه شه
ممنون مهربان جان کسی رو سراغ نداری که زایمان طبیعی پیش فرح بخش رو داشته باشه و نیومده باشه؟؟ هزینه زایمان خودت به این روشی که میگی جقدر میشه؟؟
راستی شما بیمارستان اپادانا نرفتی ؟؟ نمیدونی هزینه ها اون جا چقدر هست؟؟ ببخشید که خیلی سوال کردم
2706