2733
2734
عنوان

هاله کیت تخمک گذاری

112 بازدید | 5 پست

من ازروز ۷ ام پریودی که پاک شدم روز ۹ و۱۰ کیت هاله کم رنگ انداخت دیگه روز یازدهم ودوازدهم اون هاله هم نبود😐یعنی تخمک گذاری تموم شده.باید برم دکترماه بعد بگم سونوبنویسه

فقط ماه پیش برام آزمایش نوشت گفت نرماله 

مَن بَنده ی آنَم که خَموشی دانَد....

اگ سرچ کنی دلیلشو میفهی 

یکم مطالعه کنید اطلاعاتتون بره بالا

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والااااا انقدرسرچ کردم وانقدر خوندم وازدوستام پرسیدم

اوکی 

ببین گلم ما همیشه توی بدنمون هورمون lh (ال اچ) داریم...هورمون ال اچ هورمونیه ک کیت تخمک گذاری رو مثبت میکنه ...چونکه همیشه توی بدنمون ازین هورمون داریم پس کیت هاله میافته 

ولی روزای تخمک گذاری این هاله پر رنگ تر از قبل میشه ...ینی باید ازخط کنترل(خط c) هم حتی پر رنگ تر میشه ک بهش میگیم روزای اوج کیت (اوج تخمک گذاری)

بعد تخمک گذاری اگ دوباره کیت بذاریم اون هاله میندازه و ال اچ ب میزان قبلش برمیگرده 

پس باید نزدیک تخمک گذاریمون 5 تا 7 روز پشت هم کیت بندازیم تا روزای اوج کیت رو پیدا کنیم 

شما هم هنوز ب اوج تخمک گذاریتون نرسیدی

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2728
اوکی  ببین گلم ما همیشه توی بدنمون هورمون lh (ال اچ) داریم...هورمون ال اچ هورمونیه ک کیت تخمک ...

ممنون عزیزم ازراهنماییتون که به زبون ساده گفتید.

سلامت باشید..مرسی ازوقتی که گذاشتید

مَن بَنده ی آنَم که خَموشی دانَد....
ممنون عزیزم ازراهنماییتون که به زبون ساده گفتید. سلامت باشید..مرسی ازوقتی که گذاشتید

🌹🌺🌺🌸