2733
2739
عنوان

عفونت و زخم رحم/ دکتر صدیقه امانی

24995 بازدید | 26 پست
با سلام خدمت دوستان عزیزم!
من چند وقته که دچار عفونت شدید و زخم بزرگ!!!( به قول دکترم!) شدم . حدود 4 ماهه دارم درمان می شم ولی فاییده نداره. دکتر م هم همش تو دلمو خالی میکنه... می خوام دکترمو عوض کنم. یه نفر دکتر «صدیقه امانی» رو بهم پیشنهاد داده. می شناسینش؟ اگه راهنماییم کنید متشکرم
نورا جان...من این دکتر نمی شناسم...اما خب...چون در گیر زخم بودم..حست ودرک می کنم...درمان زخم کمی زمان بره...البته تا اونجایی که من فهمیدم...دکترم می گفت زخم ها خوب نمی شن ..فقط باید مواظب باشی عفونت نکن...
در هر صورت نا امید نشو و درمان و ادامه بده....اما خب باید همیشه مراقب باشی...پمادها و شیاف ها آنتی بیوک ها کمکت می کنن..یواش یواش خوب بشی..
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
عزیزم! از حس همدردیت خیلی ممنون... درمان شما چقد طول کشید؟ من 10 تا آمپول جنتامایسین، 30 تا کپسول داکسی سایکلین خوردم ولی هنوز فاییده نداشته... خیلی برام دعا کن چون می خوام مامان بشم ولی دکترم گفته تا خوب نشی خطرناکه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نورا جان من نمیدونم این عفونت شدید که میگی منظورت چیه من هم عفونت شدید داشتم که حتی راه رفتن هم برام سخت بود هم زخم اما به لطف خدا با فریز کردن و استفاده سه ماهه از قرص تونستم درمانش کنم البته 5تا دکتر عوض کردم تا درمان شدم حالا نمیدونم این عفونت و زخم بزرگ که میگی با مال من فرق میکنه یا نه ولی ایشالله که زود زود خوب بشی و خبر مامان شدنتو بهمون بدی عزیزم توکل بر خدا
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2728
ممنون مامان نازنین زهرا! من دیروز پیش دکترم بودم، باز بهم گفت عفونت داری و باید اول عفونت از بین بره بعد زخم رو فیریز کنم. چهارمین دوره ای که بهم قرص می ده! بعدشم از چند نفر شنیدم که فیریز کردن خیلی بده. احتمال باروری رو کم می کنه و زایمان رو سخت... می خوام دکترمو عوض کنم...
2740
سلام منم همین مشکلو دارم البته بعد از عمل جراحی هیستروسکوپی خیلی بدتر شده و خوب نمیشه ..مرکز ابن سینا بهم گفتن باید فریز کنی..اما با دکتر خو.دم مشورت کردم گفت بنظر من اینکارو نکن

از طرفی هم عفونت اذیتم میکنه و میترسم خدای نکرده زخمم سرطانی بشه!

با زخم دهانه رحم نمیشه شوخی کرد
Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..
سلام خانمها منم زخم دارم با این که 1 دفعه فریز کردم ولی دوباره رفتم دکتر گفته خوب نشدی و باید فریز کنم واقعا میترسم و دیگه نمیدونم چیکار کنم خسته شدم از طرف دیگه هم میخوام مامان بشم ولی با این زخم دکتر گفته نمیشه تا خوب شه ولی آخه کی؟
خدایا شکرت بابت بهترین هدیه ای که بهم دادی.....
منم مامان شدم هورااااا....
سلام منم یه سقط داشتم که دکترم گفت به خاطر زخم و عفونته،الان قرص خوردم و پماد استفاده کردم دکترم گفت زخمت خوب شه، ماه دیگه میرم برای اقدام، دکترم خیلی باتجربه ست گفت فریز خوب نیست و توصیه نمیشه.
<Lilypie Pregnancy tickers>..