2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
سلام من میخواستم یه تاپیک بزنم والا به خاطر تاپیک ابانی ها عضو شدم با مکافااااااات اما اومدم دیدم تا من عضو بشم همشون رفتن ت ل گ رام.دپرس شدم. عزیزم ممنونم که اینکارو کردی.آفررررررررین. زایمان منو سونو زده 10 آبان -بهداشت میگه 14 ابان -سایت میگه 12 آبان اما چون سزارینیم حتم دارم که میفته مهر ماه.
سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
هفته 13 رفتم غربالگری جنسیتشو با احتمال گفت. منم به کسی نگفتم که اگه بعدا یه چیز دیگه بشه فکر نکنن از خودم درآوردم.یعنی کلا به شوهرمم نگفتم. بچمم نا خواسته بود تازه 1 ماه بود قرص رو قطع کردمو خیر سرم داشتم طبیعی جلوگیری میکردم و البته مثلا میخواستیم رژیم پسر شروع کنیم که دیدم بلههههههههههههههههههههه از پری خبری نیست و بنده باردار تشریف دارم. یه هفته اول ناراحت شدم اما بعدش به خودم اومدمو گفتم از حکمت خدا سوالی نیست.
سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
این همه حرف میزنم که اطلاعات کامل بدم اگه اذیت میشین ببخشید. آزمایش غربالگری هم چون خدارو شکر سالم بود دکی گفت دیگه نیازی به آزمایش غربالگری دوم ندارم و فقط باید سونوشو بدم. اونم احتمالا و به امید خدا قبل از ماه رمضون میرم. امیدوارم هممون بارداری راحتی داشته باشیم و زایمان خوبی. نی نی هاتون در پناه حق.
2706