2733
2739

من سه ساله نازایی دارم ومشکل از لوله هام هست اردیبهشت ماه رفتم عکس رنگی گرفتم که هردوتا لوله هام بسته بود که لوله ی چپم با تزریق دوم باز شد ولی لوله ی راستم باز نشد وگفتن هیدوسالپنکس هست حالا میخوام ببینمکسی با شرایط من بوده که مشکلش با هوادهی برطرف شده باشه وباردار شده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هوادهی چیه گلم

هوادهی هم تقریبا مثل عکس رنگیه ولی یکم قدیمی تره بخاطر همین هرجایی انجام نمیدن ولی خیلیا رو شنیدم که با اینکار لوله های بستشون باز شده وباردار شدن همون ماه

2728

من تجربه نداشتم ولی اومدم برات دعا کنم که اگه دلت مادر شدن میخواد امیدوارم خدا بزودی دلتو شاد کنه 

منم دلم نینی میخواد ماه پیش حامله نشدم امیدوارم این ماه بشم

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
من تجربه نداشتم ولی اومدم برات دعا کنم که اگه دلت مادر شدن میخواد امیدوارم خدا بزودی دلتو شاد کنه&nb ...

ممنون گلم.....ان شاءالله که تا قبل از عید هردوتامون وهرکی که منتظره دامنش سبز بشه

والا جاریم دوتا بچه بزرگ داشت وداماد چندسال بود اقدام بود ولی نمیشد تا اینکه رفت عکس رنگی و بعد نمید ...

آره میدونم گلم خیلیا با عکس رنگی جواب میگیرن...چون عکس رنگی باعث میشه چسبندگی ها وگرفتگی های کوچیک رفع بشه وسریع باردار بشی حتی اگه لوله هاتم باز باشه ومشکلی هم نداشته باشی خود عکس رنگی واون ماده حاجب که تزریق میکنن باعث شستشوی رحم ولوله ها میشه وسریع باردار میشی ولی من مشکل لولم حادتره وبا عکس رنگی باز نشد بهم گفتن با هوادهی باز میشه دیگه توکل بخدا بریم ببینیم چی میشه

2738
ممنون گلم.....ان شاءالله که تا قبل از عید هردوتامون وهرکی که منتظره دامنش سبز بشه

الهی آمین🤩استرسو بذاری کنار صدرصد بارداری

من دوماه پیش سقط کردم متاسفانه بقایا تا همین اول ماه همراهم بود 

من خیلی بیتابی کردم و بلافاصله بعد سقط اقدام کردم خیلی مطمعن بودم که باردار میشم چون تخمک گذاریمم شد

وقتی پریود شدم دنیا سرم اوار شد 

دو روز اول پریود بقایا دفع کردم 

حالا نمیدونم این ماه میگیره یا نه😞

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

من در مورد هوادهی و عکس رنگی اینا نمیدونم تا حالا هم نرفتم ولی شنیدم که کسایی بودن با یه لوله ی باز باردار شدن

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
الهی آمین🤩استرسو بذاری کنار صدرصد بارداری من دوماه پیش سقط کردم متاسفانه بقایا تا همین اول ماه همر ...

کاش میزاشتی یه پریود رد کنی بعد اقدام میکردی منم سال اول دوتا سقط داشتم وچون مثل شما عجله داشتم که زودتر باردار بشم بعد سقط دومم که پریود شدم دیگه باردار نشدم یکسال گذشت دیدم باردار نمیشم رفتم عکس رنگی که دیدم بله هردوتا لوله هام بستس البته یکیش باز شد با عکس رنگی ولی بازم باردار نشدم که دیگه اینماه تصمیم گرفتم برم هوادهی ببینم خدا چی میخواد....اینارو نگفتم که خدایی نکرده بترسونمت ان شاءالله که شما همین ماه باردار بشی بحق علی......ولی اگه خدایی نکرده چندماه اقدام کردی ونشد وشوهرتم آزمایش داد ومشکلی نداشت حتما به دکترت بگو برات عکس رنگی بنویسه که مطمئن بشی لوله هات مشکلی ندارن ووقتت الکی هدر نره مثل من

من در مورد هوادهی و عکس رنگی اینا نمیدونم تا حالا هم نرفتم ولی شنیدم که کسایی بودن با یه لوله ی باز ...

ممنون گلم....آره میدونم...ولی من نشدم فعلا یه لولم باز شد با عکس رنگی ٩ماه قبل ولی احتمال میدم دوباره بسته شده که نتیجه نگرفتم

2706