2737
2734
عنوان

بچه ها هانده چرا اینطوری شده

316 بازدید | 32 پست

از اونور بوم تفتاده که چقدر لاغرشده قبلا چقد خوشگل و نمکی بود بخدا خیلیا گفتن شبیهشم کاربری قبلیمم اینجا عکس گذاشتم چند نفر گفتن شبیهم ولی الان داغون شده که 

آره صورتش خیلی لاغر و استخوونی شده،با صورت گرد قشنگتر بود👌

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

خوشم نمیاد کلا ازش

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم این تغییر لازم بود 

خودش این تغییر دوست داره و ما فن ها هم دوستش داریم 

در هر صورت زیباست در ضمن این تغییر برای خیلی وقته!

💜I'm an Army کاربری دست چند نفرههههه فازکی نیستم به مولا 
2738
عکس الانشو داری فاجعه شده من الان او تاپیکی دیدم اصلا شوک شدم

نه ندارم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
اااافتضاح انگار ۳۰ کیلوا با اون قد واقعا تو دوق میزنه یاد سومالیا افتادم بخدا

كلا داده چربي هاي صورتشو تخليه كردن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
عکس الانشو داری فاجعه شده من الان او تاپیکی دیدم اصلا شوک شدم

گلم دیگه داری زیادی بزرگش میکنی من هر روز استوری ها و پشت هاش رو چک میکنم و پیگیرش هستم این تغییر در چهرش اصلا بدش نکردع 😑 احساس میکنم ی مدت بی خبر بودی یهویی دیدی شوکه شدی

💜I'm an Army کاربری دست چند نفرههههه فازکی نیستم به مولا 
2706