2733
2734

سلام من یه پیج آموزش آشپزی داشتم خیلی براش تلاش کردم اما یهو دیسیبل شد برگردونده ام نمیشه انگیزمو از دست دادم😪 با یه بچه کوچیک خیلی تلاش کرده بودم😭

اسم پیجو و تعداد فالور رو نمیگم آشنا تو سایت لو میرم۰😐

حالا خواهرم میگه کلا زمینه کاریتو عوض کن پیج فروشگاهی بزن بنظر شما الان فروش چی خوبه🤔

من یه زن قوی هستم که دارم برای آینده ام تلاش میکنم خوشحال میشم پیج لوازم آرایشمو حمایت کنید@kawai_shoopp

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا این ک گفتی یعنی چه 

یهنی اینستا پیجمو پاک کرده

من یه زن قوی هستم که دارم برای آینده ام تلاش میکنم خوشحال میشم پیج لوازم آرایشمو حمایت کنید@kawai_shoopp
چرا دیس ایبل؟؟؟ ریپورتت کردن؟

واقعن خودمم دلیلشو نمیدونم حقیقا کاری نکرده بودم

برو بیرون شاید برگردونن

راههای مختلف امتحان کردم نشده

2738
یهنی اینستا پیجمو پاک کرده

پیش یک گوشی فروشی و تعمیرات اشنا برو شاید بتونن برگردونن هکرهام میتونن ولی نمیشه اعتماد کرد چقد فالور داشتی

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       

میشه شماها بگین فروش کدوم بهتره .ماسک صورت یا لباس زیر یا گلسر و تل و اکسسوری؟؟؟

واقعن خودمم دلیلشو نمیدونم حقیقا کاری نکرده بودم

احتمال داره یا هک شده،،، یا از پست های بقیه پیج ها استفاده کردی ریپورتت کردن. در هر صورت آنلاین شاپ این مشکلاتو داره‌ طرف ۲ سال واسه پیج هززینه میزاره، وقت میزاره نمیگیره... دوباره از نو شروع میکنه

. چهار ماه که چیزی نیست. یه پیج دیگه بزن  لین سری تجربت هم بیشتر شده

میشه شماها بگین فروش کدوم بهتره .ماسک صورت یا لباس زیر یا گلسر و تل و اکسسوری؟؟؟

من یه پیج فروش گلسر و اکسسوری مو میشناختم کلی کارش گرفته بود چیزی بفروش که خراب نشه لوازم ارایشی اشباع شده و امکان خراب شدن شون هست

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       

من پیجم مال چند سال بود همین که پیج فروشش کردم و عمومی شد اینستا پاکم کرد یک چند تا پست بقیه رو گذاشتم چون عکسای خودم خوب درنیومد😔😔

2706