2733
2734
عنوان

فهمیدن هفته بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 35 پست
۳ چهار هفته هم کم تری عدد بتات بهمن خیلیییی کم بوده بعد چند روز زیاد شده هنوز دو هفتتم نیست 🤦🏻‍♀️ ...

آخه یه جایی میخوندم که hcg تو دو هفته اول اصلا ترشح نمیشه و از هفته سوم به بعد تو آزمایش معلومه! واقعا نمیدونم چجوریه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آخه یه جایی میخوندم که hcg تو دو هفته اول اصلا ترشح نمیشه و از هفته سوم به بعد تو آزمایش معلومه! واق ...

ن عزیزم اشتباه اگه شنیده باشی وقتی ک خانومایی ک پریود مشخصی دارن میرن آزمایش بارداری میدن روز پریود یا ۱ روز قبل پریود عدد بتا چونکه پایینه بهشون میگن ۳ روز دیگه بیا دوباره آزمایش بده 

اونی ک تو شنیدی مال زمانیه ک تو اقدام میکنی بعد تا پریود بعدی ک مشخص نیست ک بارداری یا ن چون میزارنش خیلی کمه ن تو بیبی چک مشخصه ن تو آزمایش باید ۱۴ روز بعد از اقدام صبر کنی بعد بری ازمایش بدی 

متوجه شدی چی میگم ؟

Hcgربطی ب بچه نداری اونو بدن تولید میکنه ک تو تخمک گذاری انجام بدی یا اگه یکی مشکل داره براش تزریق میکنن 

سن بارداری و هفته ها از لحظه لقاح حساب میشه یعنی؟ 

ن وقتی ک میری دکتر دکتر ک دستگاه سونو گرافی نیست از روز اول اخرین قاعدگیت حساب میکنن همه زنا همینجوری حساب میشن هر جا ک بری  ولی چونکه تو نا مشخصه میفرسته سونو داخلی بدی اونجا از زمانی ک لقاح شده و بچه شده برات حساب میکنن سن دقیق خود بچه رو 

2731
آخه چون نامنظمه نمیتونم خودم تشخیص بدم... دکتر هم گفته الان زوده برای سونو و حداقل یک هفته دیگه باید ...

خب دیگ پس صبرکن همون موقع برو...حالا مبخای بفهمی چیکارکنی😅😅بری یا میگه پنج یا میگه شش ک دیگ صدای قلبشم شاید بشنوی...

چندتا نکته مهم:امضامو بخون حتما😁😁                         ⁦✔️⁩کاربر ۹۷هستم ولی صد بارترکیدم😭😭😭دیگ قول میدم نترکم چون دیگ شماره ندارم...                                            ⁦✔️⁩اگه دیگه بعددوبار‌ریپ زدن جوابتو ندادم،بدون ک جواب دارم ولی حوصله بحث با تو رو ندارم🙄🤐و ریپاتو بدون خوندن حذف میکنم😅چون اگه قرار بود قانع شی با همون دو بار. ریپ قانع میشدی...پس کلا شمشیرو از رو بستی و کاریش نمیشه کرد.                                                                        ⁦✔️⁩اینجا دنیایی عجیبیه خانواده شوهر هیولا هستن و حال به هم زن🤢🤢🤢هرررررچقددددرم ک فرشته باشن ،و مادرشوهر یه دیوه هررررچقدرررررررم ک خوب باشه           خانواده خود طرف عین🌙هستن حالا هرررررچقددددددرم بد صفت باشن و بدحنس ولی چون مادره کلااااا حق داره حتی اگه تو رو بکشه...   (پس سعی نکن ثابت کنی به این افراد چون درک نمیکنند و قبول نمیکندد عکس این قضیه رو)
خب دیگ پس صبرکن همون موقع برو...حالا مبخای بفهمی چیکارکنی😅😅بری یا میگه پنج یا میگه شش ک دیگ صدای ق ...

خب دوست دارم زودتر بفهمم... طاقت ندارم😅

آخه هنوز به هیشکی هم نگفتم... 

ب تاریخ پریودیت میشی هفت هفته و دو روز  اگ دوره های پریودیت ۲۸ روزه باشه

نه خب 28روز که نیستم! خیلی بهم ریخته است تاریخام

ببین اینجا نوشتم میتونی ببینی چقدر درهم برهمه😅

قرص اورژانسی میخوردی ک بهم میریخته؟؟ من‌وقنی میخوردم اینجوری میشذ ؟

نه اصلا... قرص برای جلوگیری نخوردم اصلا... 4سال اقدام بودم و دلیلش هم مشخص نبود که چرا نمیشه... کیست هم نداشتم 

پس تنها راهش اینه با تاریخی ک سونو بهت میده جلو بری 

ب نظرم هفته دگ برو سونو ک دگ صدای قلبشم مطمیئنن شنیده میشه و هفتتو میگه از اندازه های جنین

من خودم ۶ هفته و دو روز رفتم ک مشخص شد صدا قلبش 

ولی تاریخش با پریودیم ۴ روز عقب تر شد 

پس تنها راهش اینه با تاریخی ک سونو بهت میده جلو بری  ب نظرم هفته دگ برو سونو ک دگ صدای قلبشم م ...

واقعا صدای قلبش رو میشه شنید دیگه؟ 😍😍

آره ظاهرا نمیشه تشخیص داد که هفته چندم😐

2706