2733
2734
عنوان

فهمیدن هفته بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 35 پست
۳ چهار هفته هم کم تری عدد بتات بهمن خیلیییی کم بوده بعد چند روز زیاد شده هنوز دو هفتتم نیست 🤦🏻‍♀️ ...

آخه یه جایی میخوندم که hcg تو دو هفته اول اصلا ترشح نمیشه و از هفته سوم به بعد تو آزمایش معلومه! واقعا نمیدونم چجوریه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه یه جایی میخوندم که hcg تو دو هفته اول اصلا ترشح نمیشه و از هفته سوم به بعد تو آزمایش معلومه! واق ...

ن عزیزم اشتباه اگه شنیده باشی وقتی ک خانومایی ک پریود مشخصی دارن میرن آزمایش بارداری میدن روز پریود یا ۱ روز قبل پریود عدد بتا چونکه پایینه بهشون میگن ۳ روز دیگه بیا دوباره آزمایش بده 

اونی ک تو شنیدی مال زمانیه ک تو اقدام میکنی بعد تا پریود بعدی ک مشخص نیست ک بارداری یا ن چون میزارنش خیلی کمه ن تو بیبی چک مشخصه ن تو آزمایش باید ۱۴ روز بعد از اقدام صبر کنی بعد بری ازمایش بدی 

متوجه شدی چی میگم ؟

Hcgربطی ب بچه نداری اونو بدن تولید میکنه ک تو تخمک گذاری انجام بدی یا اگه یکی مشکل داره براش تزریق میکنن 

سن بارداری و هفته ها از لحظه لقاح حساب میشه یعنی؟ 

ن وقتی ک میری دکتر دکتر ک دستگاه سونو گرافی نیست از روز اول اخرین قاعدگیت حساب میکنن همه زنا همینجوری حساب میشن هر جا ک بری  ولی چونکه تو نا مشخصه میفرسته سونو داخلی بدی اونجا از زمانی ک لقاح شده و بچه شده برات حساب میکنن سن دقیق خود بچه رو 

2731
آخه چون نامنظمه نمیتونم خودم تشخیص بدم... دکتر هم گفته الان زوده برای سونو و حداقل یک هفته دیگه باید ...

خب دیگ پس صبرکن همون موقع برو...حالا مبخای بفهمی چیکارکنی😅😅بری یا میگه پنج یا میگه شش ک دیگ صدای قلبشم شاید بشنوی...

چندتا نکته مهم:امضامو بخون حتما😁😁                         ⁦✔️⁩کاربر ۹۷هستم ولی صد بارترکیدم😭😭😭دیگ قول میدم نترکم چون دیگ شماره ندارم...                                            ⁦✔️⁩اگه دیگه بعددوبار‌ریپ زدن جوابتو ندادم،بدون ک جواب دارم ولی حوصله بحث با تو رو ندارم🙄🤐و ریپاتو بدون خوندن حذف میکنم😅چون اگه قرار بود قانع شی با همون دو بار. ریپ قانع میشدی...پس کلا شمشیرو از رو بستی و کاریش نمیشه کرد.                                                                        ⁦✔️⁩اینجا دنیایی عجیبیه خانواده شوهر هیولا هستن و حال به هم زن🤢🤢🤢هرررررچقددددرم ک فرشته باشن ،و مادرشوهر یه دیوه هررررچقدرررررررم ک خوب باشه           خانواده خود طرف عین🌙هستن حالا هرررررچقددددددرم بد صفت باشن و بدحنس ولی چون مادره کلااااا حق داره حتی اگه تو رو بکشه...   (پس سعی نکن ثابت کنی به این افراد چون درک نمیکنند و قبول نمیکندد عکس این قضیه رو)
2740
خب دیگ پس صبرکن همون موقع برو...حالا مبخای بفهمی چیکارکنی😅😅بری یا میگه پنج یا میگه شش ک دیگ صدای ق ...

خب دوست دارم زودتر بفهمم... طاقت ندارم😅

آخه هنوز به هیشکی هم نگفتم... 

ب تاریخ پریودیت میشی هفت هفته و دو روز  اگ دوره های پریودیت ۲۸ روزه باشه

نه خب 28روز که نیستم! خیلی بهم ریخته است تاریخام

ببین اینجا نوشتم میتونی ببینی چقدر درهم برهمه😅

قرص اورژانسی میخوردی ک بهم میریخته؟؟ من‌وقنی میخوردم اینجوری میشذ ؟

نه اصلا... قرص برای جلوگیری نخوردم اصلا... 4سال اقدام بودم و دلیلش هم مشخص نبود که چرا نمیشه... کیست هم نداشتم 

پس تنها راهش اینه با تاریخی ک سونو بهت میده جلو بری 

ب نظرم هفته دگ برو سونو ک دگ صدای قلبشم مطمیئنن شنیده میشه و هفتتو میگه از اندازه های جنین

من خودم ۶ هفته و دو روز رفتم ک مشخص شد صدا قلبش 

ولی تاریخش با پریودیم ۴ روز عقب تر شد 

پس تنها راهش اینه با تاریخی ک سونو بهت میده جلو بری  ب نظرم هفته دگ برو سونو ک دگ صدای قلبشم م ...

واقعا صدای قلبش رو میشه شنید دیگه؟ 😍😍

آره ظاهرا نمیشه تشخیص داد که هفته چندم😐

2706