2737
2739

ساعت یکو نیم شب... شب آرزوها.. لیلة الرغاب... در آغوش محمدرضام.. روی کاناپه دارم متن خداحافظی با شما خواهریهای مهربونم رو می‌نویسم....راستش...شوهرم دوست نداره توی نی نی سایت فعاایت کنم.....خیلی وقت بود نیومده بودم... خودمم همیشه عذاب وجدان داشتم.. اینکه نکنه یکی با شوهرش خوب نباشه... و با خوندن تایپیکهام حسرت بخوره... یا یکی شکست عشقی خورده باشه... یا عشق یه طرفه داشته باشه.. و با خوندن تایپیکهام جگرش خون بشه... دلم میسوخت...دوست نداشتم کسی غبطه ی عشق بین منو شوهرمو بخوره... بخصوص اینکه تو نی نی سایت اکثرا افراد مشکل دار میان..از لحاظ روابط عاطفی.. شکست دوستی های پسر دختری... درد دل و..... 

البته خودمم تو این فضا مدتی بودم....ولی شخصیتم اینطور نیست معتاد این فضاها بشم... بخصوص اینکه الان خداوند هدیه ای به منو شوهرم داده... و از طرفی.... مادر عزیزم رو شوهرم نگه میداره... خواستم بگم... به خداوند ایمان داشته باشید... و به جای خلوت در این فضاهای مسموم... سر سجاده با الله خلوت کنید... بعد از چند مدت.. حضور فرشته ها رو کنارتون احساس میکنید... و گامهاتون رو جای پای خدا میذارید... 

عزیزان دلم.. یک نصیحت خواهرانه.. به هیچ وجه دوستی مجازی، یا دوستی با نامحرم نگیرید.. خداوند در قران کریم مذمت کرده دختری که اینکارو بکنه.. چرا که معمولا.. پسری که عاشق باشه... تا قبل از محرمیت حرف رو به رخت خواب نمیکشونه....درد و رنج فراق رو برای شما تحمیل نمیکنه...بلکه طاقت لحظه ای دوری رو نداره...شبها شمارو محکوم به این نمیکنه اشکهاتون رو به آغوش بالش بسپارید...بلکه قطزه قطره اشکهاتونو میبوسه و تنتونو به حصار آغوشش در میاره...

خواهرای عزیزم... خودتون رو به هوس زودگذر یا فکرو خیال واهی نفروشید... شما قدرت به زانو دراوردن مرد زندگیتونو دارید...حسادت نکنید و نقشه کینه نکشید... تظاهر نکنید و به دعا و طلسم روی نیارید... که شما رو درتجرد میذاره و محکوم ب تنهایی میکنه... فکر شمارو مسموم میکنه تا در گذشته و اینده زندگی کنید... جز حال... و در آخر زندگیتون به تباهی میکشید... 

زجردیده های عزیزم... جز خدا با کسی درد دل نکنید و جز او از کسی یاری نخواهید.. او بهترین مولا و دوست شماست... 

و شما مادران و همسران عزیز... از روح لطیف زنانگی که خداوند در وجودتون گذاشته استفاده کنید... تا شوهرانتون با شما مثل یک ملکه رفتار کنند...تندخویی نکنید و بددهن نباشین... شما آیه ی خداوند در زمین هستین... مظهر زیبایی و عشق خداوند... شمت از جنس لطافت هستید... حتی گل رز هم با خار احاطه شده... اما همیشه گله... و روز به روز میشکفه.... از صمیم قلب دوستشون داشته باشید و وقار خودتونو حفظ کنید...چشمان خود رو همیشه  بیارایید.. چرا که عشق از میان چشمانتان تراوش میکند.... صبر و سکوت درمقابل تهمت یا رنج رو فراموش نکنید.. چرا که خداوند گفته ان مع العسر یسرا.. فان مع العصر یسرا... 

والسلام علیکم و رحمة اللّه وبرکاته🙊🥰💋❤️

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.