2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای عفونت رحم  برای معده چطور استفاده کردن؟هلیکوباکتر داشتن؟

زخم معده ش بر میگرده ب قبل از نامزدیمون می‌گفت طوری بوده ک هفت مرتبه اندوسکوپی داده .بعد یه طبیب محلی بهش گفته بود جفت بلوط رو بریزه تو کپسول بخوره بعد یه مدت خوب شد

2728
برا عفونت چی . کن شوهرم برای معده ش استفاده کرده .زخم معده داشته گفت خیلی خوب بود 

شوهرم منم زخم معدش با همین جفت خوب شد

ولی مراقب باشید انداره داره و خطرناکه

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد
برای عفونت رحم  برای معده چطور استفاده کردن؟هلیکوباکتر داشتن؟

من عفونت قارچی داشتم جفت استفاده کردم بدتر شدم

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد
2740
میشه اندازه و روش مصرفش رو بگین؟

یادم موند حتما میپرسم برات همینجا میگم

چی استفاده کردی خوب شدی؟

بله خداروشکر...رفتم دکتر..دوتا پماد داد...قرص..ژل شستشو

مرتب استفاده کردم رفع شد

پلی ژل شستشو رو همیشه ادامه میدم چند وقت یبار

2706